Sezonun En İddialı İşi Geliyor! | Yalancı

Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci gibi ekranda görmeyi çok sevdiğimiz isimleri bir araya getiren Yalancı dizisi çok yakında başlayacak. Kadrosunda Hazal Türesan’ın ve Geçen Yaz adlı Netflix filmimizden hatırlayacağınız Fatih Berk Şahin’in de bulunduğu dizi, şimdiye kadar yayınladığı tanıtımlarla büyük beğeni topladı.

Yalancı, Bafta ödüllerinde adaylığı bulunan 7 imdb’li Liar dizisinden uyarlama olacak. Hem ilgi çekici hem de hassas olan konusu sebebiyle dizinin bekleyenleri biraz tedirgin olsa da, işleyişin bizi hayal kırıklığına uğratmayacak şekilde olacağını umut ediyoruz.

Deniz isimli bir edebiyat öğretmenini canlandıracak Terzioğlu ve Mehmet Emir isimli bir cerrahı canlandıracak Bademci’nin ise oyunculukta döktüreceklerinden hiçbir şüphemiz yok.

Süreç Film’in yapımcılığını yaptığı dizi bu ay yayın hayatına başlayacak. İlk bölümün kesin yayın tarihi ise henüz belirlenmedi. Show Tv’nin bu sezondaki en güçlü ayağı olacağına inandığım diziyi Hülya Gezer yönetecek.

Her biri birbirinin kopyası olan işlerin kol gezdiği şu devirde, mafya, töre ya da buram buram dram dışında bir proje göreceğimiz için umutlu ve heyecanlıyım. Dilerim daha fazla bölüm için senaryo mahvedilmez ve kalitesini koruyan, akıllarda güzel kalan bir dizi izleyebiliriz. 🌿