Sevdiğimiz Oyunculuların Olası Partnerleri!

Sevdiğimiz oyuncuları seçtik ve partner yaptık! Nasıl mı oldu? İşte 5 olası partner.

Gün geçtikçe sevdiğimiz oyuncuların partner olmasını istiyoruz. Bu yazıda sevdiğimiz oyuncuların olası partnerlerini derledim. Keyifli okumalar dilerim.

1. Burcu Biricik ve Aslıhan Gürbüz

•Aslıhan Gürbüz ve Burcu Biricik harika oyuncular. Aslıhan’ı en son Ufak Tefek Cinayetler dizisinde izlemiştik. Burcu’nun ise başrolünde olduğu Kuzgun dizisi başlıyor. Onları bol entrikalı bir dizide izlemeyi çok isterdim. Karşılıklı sahneler muhteşem olurdu diye düşünüyorum.

2. Meriç Aral ve Büşra Develi

•Büşra Develi en son Mehmet: Bir Cihan Fatihi dizinde, Meriç Aral ise Söz dizisinde oynamakta. Bir sonraki projelerinde beraber oynamalarını çok isterim. Hele ki bir aksiyon dizisi veya filmi ise.

3. Demet Evgar ve Öykü Karayel

•Demet Evgar şu an Avlu dizisinde oynamakta, Öykü Karayel ise Muhteşem İkili’de. 
Onları eğlenceli, sırlarla dolu bir hikayede abla-kardeş olarak görmeyi çok isterdim.

4. Özge Özpirinçci ve Melisa Şenolsun

•İkisi de başarılı oyuncular. Biliyorum yine aynı şeyi isteyeceğim ama onları da abla-kardeş olarak görmeyi çok isterim. Şöyle bol dram içeren bir filmde mesela.

5. Damla Colbay ve Tuba Büyüküstün

•İki yetenekli oyuncuyu bir arada görmek isteriz. Tuba Büyüküstün uzun zaman sonra bir Netflix dizisi olan Ottoman Rising ile ekranlara geri dönüyor. Damla Colbay’ın ise en son İçerde dizisinde gösterdiği oyunculuğu çok beğenilmişti. Şimdi güzel bir dizi ile gelseniz olmaz mı?

Bu daha başlangıç, daha nice oyuncularımızı partner yapmak isterdim. Ne diyelim, umarım böyle bir partnerlik izleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!