Sen Anlat Karadeniz 39. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Efendim merhabalar!🖐 Etkisinde kaldığımız 38.bölümün ardından beklenen yeni bölüm fragmanı geldi. “Gel göğsüme sığ yarim.” çalıyor çalıyor duydunuz mu? Özlemişiz be!Şimdiden dakika başı tıklanan 39.bölüm fragmanı bizlerle… Tahir Vedat’ı vurmuştu son bölümde, acaba Vedat paçayı yırtmayı yine başaracak mı? Tahir o aylar öncesi göze aldığı, Nefes’inin yaşı kadar mahkumiyeti mi alıyor yoksa? Bu kez hakikaten Nefes ve Tahir’in sevda hikayesi ayrı yollara mı düşüyor? 

“Bundan sonrası sıra sende, oğlumuz da sevdamız da sana emanet.”

Nefes’in başına kuramadan yıkılıyor evinin çatısı anlayacağınız… Sevdiği parmaklıklar ardında, celladı ise ameliyat masasında. Belki de ilk kez celladı yaşasın diye dua edecek; sırf sevdiği adam için, oğlu için. Nefes hayatını yeni yeni düzene koyarken yine bir yol ayrımında.

Nefes geride yüreğinden dökülen iki üç satır bırakarak, oğluyla beraber en başa döner. Bakalım Nefes ve Yiğit tek başlarına yeni maceralara atılabilecekler mi? Kaleliler buna izin verecek mi? Yoksa ilk kez Tahir’in sevdası değil de yuvalarının Nefes’i olduğu için mi bu yol ayrımından almaya kalkışacaklar? Acayip güçlü takımı kısacası ne gibi maceralar bekliyor? Fikret, Kaleliler ve Tahir cephesinde neler olacak? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabını almak istiyorsanız çarşamba günü Sen Anlat Karadeniz’i izlemeyi unutmayın.🌹

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!