Sektörde Neler Oluyor? | Yetiştin Bayan!

Hepimiz yoğun ülke gündeminden nefes alamadığımız bol stresli günler geçirdik. Dolayısıyla televizyonda sinemada neler olmuş, aman efendim kim nerde ne yapıyormuş çok umrumuzda olmadı. Eğer siz de biraz olsun sakinleşip günlük hayata dönmeye çalışanlardansanız, hoş geldiniz. Ülkemizin için her şeyin en iyisini diliyor ve keyifli okumalar diliyoruz!

YERLİ

Hande Erçel ve Burak Deniz’li İki Yabancı dizisinin çekimleri başladı.

Dönence dizisinin ilk açıklanan oyuncusu Caner Topçu olmuştu. Emre Kınay ise dizide otizmli bir oğlu olan ve diğer otizmli çocuklar için rehabilitasyon ve eğlence amaçlı sörf ve yelken kulübü işleten Harun’a hayat verecek. Özgür (Caner Topçu) de burada çalışıyor olacak. Topçu’nun partneri ise Sümeyye Aydoğan oldu. Dönence’nin yönetmen koltuğuna Kavak Yelleri’ni de ekrana taşıyan Kerem Çakıroğlu oturacak. Foça’da çekilecek olan dizide Sümeyye Aydoğan, Gülce adında asperger sendromlu kardeşi olan Gece’ye hayat verecek. Çekimler geçtiğimiz günlerde (11 Mayıs) başladı.

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün başrolü paylaştığı Disney+ orijinal dizisi Arayış’ın afişi yayınlandı. (Kapakta yer alıyor.)

ATV’nin yaz dizisi Üvey Anne’nin başrolü Hazal Filiz Küçükköse oldu. Dizide Küçükköse, başarılı, zeki, çekici bir o kadar da haset olan Serap karakterine hayat verecek. Serap hayattaki amaçları için 3 çocuk babası Faruk’u elde etmeye çalışacak.

CNBC, Türkiye’ye geri dönme kararı aldı.

Terzi 2. sezonuyla 28 Temmuz’da dönüyor!

Nuri Bilge Ceylan’ın Kuru Otlar Üstüne filminden yeni bir poster geldi. (Kapakta yer alıyor.)

Kurak Günler, Netflix Türkiye’de yayında.

YABANCI

Studio Mir tarafından hazırlanan ‘Star Wars: Visions – Volume 2‘ kısa filmi ‘JOURNEY TO THE DARKHEAD’ için ilk afiş geldi. (Kapakta yer alıyor.)

The Great’in 3. sezonu yayınlandı.

The Bear’ın 22 Haziran’da yayınlanacak 2. sezonundan ilk poster yayınlandı. (Kapakta yer alıyor.)

Succession’daki rolüyle dünya çapında kitlesini artıran Sarah Snook‘un başrolünde yer aldığı Run Rabbit Run filmi, 28 Haziran’da Netflix’e geliyor.

Tom Holland, The Crowded Room dizisindeki rolünden mental olarak çok etkilendiğini ve bu nedenle son 1.5 yıldır alkolü tamamen bıraktığını açıkladı.

Avatar: The Way of Water, 7 Haziran’da Disney+’a geliyor.

Benedict Cumberbatch, Timothée Chalamet’in başrolünde yer aldığı Bob Dylan biyografi filmi A Complete Unknown’un kadrosuna dahil oldu.

BİR ÖNCEKİ YAZIMIZ:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!