tds_thumb_td_300x0
Şahin Kendirci: ”Vicdanlı, dürüst ve eğitimini almış biri olmak istiyorum”
  • Seni daha yakından tanımak isteriz. Bize biraz kendinden bahseder misin?

2002 yılında Adana’da doğdum. Fakat aslen Urfalıyım. 5 kardeşiz ve ben ikizim.

  • Eğitim hayatın nasıl gidiyor? Kitaplarla aran nasıl, kitap okumayı seviyor musun?

Eğitimime devam ediyorum ve edeceğim. Evet seviyorum.

  • Albüm ve filmden dolayı yoğun bir tempodasın ama boş zamanlarını nasıl değerlendiriyorsun? Hobilerin ve yapmaktan keyif aldığın şeyler var mı?

Futbol oynamayı çok severim tam bir aşığıyım diyebilirim. Yoğunlukla müzik çalışıyorum. Muhterem Nur, Müslüm Baba’nın sazını hediye etmişti. Çalışmalarımı onunla yapıyorum.

  • Küçük yaşlardan beri müziğe olan ilgin herkes tarafından biliniyor. Peki Yetenek Sizsiniz ve O Ses Çocuklar’da şampiyonluğun ardından hayatın ne şekilde değişti?

Yarışma bana daha da güç ve enerji verdi. Pozitif yönde bakış açımı değiştirdi diyebilirim. Müziğe daha da profesyonel bakıyorum.

  • Seni ilk olarak Bana Masal Anlatma filminde izledik. Şimdilerde ise ‘Müslüm’ filmindeki performansın ile herkes tarafından çok beğenildi. Filmden sonra sana dönüşler nasıl oldu? Gelen yorumlar hakkında sen ne düşünüyorsun?

Bugüne kadar hiç olumsuz ya da kötü yorum almadım. Herkes son derece güzel ve olumlu yorumlar yapıyor. Tabiki bu da beni çok mutlu ediyor ve enerji veriyor.

  • Gelecek planlarından bahsedelim biraz geçtiğimiz hafta dijital platformlarda albümün yayınlandı, oyunculuk olarak da seyirciden tam not aldın. Sen kariyerini müzik ya da oyunculuk anlamında mı şekillendirmek istiyorsun yoksa aklında bambaşka bir meslek var mı?

İkisini de birbirinden ayırmayı düşünmüyorum. Her ikisini de çok seviyorum. Kariyerime hem şarkıcı hem oyuncu olarak devam edeceğim.

  • Hayallerinden bahsedelim biraz, en büyük hayalin nedir ve hayallerini gerçekleştirme konusunda kendini şanslı görüyor musun?

Vicdanlı, dürüst ve eğitimini almış biri olmak istiyorum.

  • Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayca Bingöl gibi usta isimlerle çalıştın. Senin için nasıl bir deneyimdi?

Asla unutamayacağım ve oyunculuğum adına çok şeyler kazandığım ayrıca çok sevdiğim her zaman hatırlayacağım bir deneyimdi.

  • Filmde çekerken zorlandığın bir sahne oldu mu? Seni en çok etkileyen sahne hangisiydi?

Annemin ölüm sahnesiydi. Çok fazla duygu yoğunluğu gerektiren ve içime işleyen beni derinden etkileyen bir sahneydi.

  • Son olarak seni seven destekleyen kişilere iletmek istediğin bir mesaj var mı?

Onları çok seviyorum. İyi ki varlar. Her şey için onlara çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!