SadGül En Komik Sahneler

SadGül serimizin ikinci yazısına hepiniz hoşgeldiniz. Biliyorum sayısız komik an var ama listeyi elbette sonsuz uzunlukta yapmayacağız. Bu sebeple lütfen kızmayınızz. Keyifli okumalar. ❤

1- DUŞ

Kimse kusura bakmazsa bu sahne açık ara birinci benim için, ikinci sıraya alacağım sahneyle birlikte. Songül’ün cilveli cilveli ben de geliyim mi diyip Sadi’nin aklını aldıktan sonra dilimizde nah’a tekabül eden bi ses çıkarıp hayallerini yıkması dkdljdawlwjfldel. İnanılmaz bi an, her seferinde komik. O mimikler özellikle.

2- ÜTÜ

Songül’ün sırf Sadi’nin üstünde bir şey yok diye çığlığı basması, sonrasındaki aşkın arıyo repliği. Çok çok çok tatlı ve keyifli bir sahne.

3- TERAPİ

Komşu teyzenin evlilik koçu önerisinden sonra Sadi’nin “basketbol takımı değilim ben koça moça gitmem” diyişi. Yazarken bile asabım bozuldu. Yarılıyorum her seferinde.

4- POLİGON

Orkun Çalışkan.. Kendin kaşındın be kardeşim. Diyecek söz yok.

5- YOLCULUK

SadGül’ün tanıştıktan çok kısa bir süre sonra birlikte İstanbul’a geldikleri gün, mafyamızın yeni işyeri olan okula bakmaya geldiklerindeki Sadi Payaslı repliği “Allah’ım sen bana Hz. Eyüp sabrı ver, Ankara-İstanbul 400 kilometre konuştu kadın hala susmuyor LA!”

6- YEMEK

Sadi sipariş vermeye çalışıyor ve dünya güzelleşiyor. “Yengene de, komiserime de, komiser yengene de..” ekjfwjjlfewjlkf sövecekmiş gibi olan hitaplardan sonra neyseki Songül devreye giriyor ve gözlerini hayretle açarak sahte kocasının bulamadığı uygun kelimeyi söylüyor. “Hanımefendiye.”

7- BÖLÜNEN KİSS

Tam öpüşeceklerken vıylar kralı Yaver gelince Sadi’nin ona bakışı. Beni her seferinde koparıyor dewljwdalkjewkjekl. Nolur bakın, o kadar tadı kaçıyor ki.

8- SONGÜL KAYIP

Yine ilk bölümlerde, Sadi evden çıkıp Songül’ü ararken eşi olduğunu belirtmeden tarif ettiği için rastgele bir kadını arıyormuş gibi oluyor ve soruyu sorduğu zavallı garson da pavyona yönlendirdiği için NE DİYON LAN İBİŞ sözünü duyduğu gibi tek elle havaya kaldırılıyor dwkkdjqlkjfljqdklkqdwjldk.

Şimdilik burada bırakalım, ama bunun ikinci versiyonu gelir mutlaka. Tabii araya önce başka başlıkları sokacağız. Bundan sonraki yazı En Heyecanlı (aksiyonlu,havalı) veya En Sexual Tension’ı yüksek sahneler olabilir, daha düzgün bir isim bulabilirsem. 😂 İlk yazımız hemen aşağıda, görüşmek üzere.