Noel Konulu Beş Yabancı Film

Süslemeleriyle, yeni umutlar, yeni başlangıçlar ve yeni yeni dileklerimizle birçoğumuz için yılın en güzel zamanı geldi. Bu yıl, caddelerden ve süslemelerden uzak kalacak olsak da filmler bizi yeni yıl teması dolu dünyalara taşıyabilir. J

Öyleyse, yeni yıla neredeyse 1 hafta kala, sizin için en sevdiğimiz Christmas filmlerini derliyoruz!

Love Actually

Listenin başında elbette 2003 yapımı İngiliz filmi olan Love Actually geliyor. İngiliz dizi ve filmlerinin kendine has mizahı olduğu gibi kendine has epik bir dili de var kesinlikle. Bu film de onlardan biri. Masal gibi birçok aşk hikayesinin birleşiminden oluşan ‘’Aşk Her Yerde’’, her yaştan kesimi ekrana kilitleyecek türden umut ve romantizm dolu bir film.

Holidate

Netflix’in bu yılki Noel filmlerinden olan Holidate’in başrolünde Emma Robert ve Luke Bracey’in yer alıyor. Film aslında sadec Noel’i değil, bir yıl içerisindeki tüm tatil günlerinde anlaşmalı flört ederken birbirine aşık olan bir çifti anlatıyor. Son zamanların en tatlı romantik komedilerinden biri bizden söylemesi.

New Year’s Eve

Yılbaşı Gecesi filmi, kalabalık kadrosu ve birbirinden farklı Noel hikayeleri ile Love Actually’i anımsatıyor diyebiliriz. Ancak bu kez hikaye New York’ta geçiyor. J Kadroda ise Sarah Jessica Parker, Robert De Niro, Zac Efron ve Ashton Kutcher gibi yıldız isimler yer alıyor ve film, yılbaşı arifesinde yalnız olan bir grup insanın kesişen hikayelerine odaklanıyor. 2011’in ses getiren bu Noel filmini henüz izlemediyseniz, öneririz.

The Holiday

Cameron Diaz, Kate Winslet ve Jude Law gibi isimleri bir araya getiren The Holiday, yılbaşı yaklaşırken hayatları tepetaklak olan iki kadının evlerini ve bir nevi hayatlarını takas etmelerini ve bu yeni hayatlarında aşkı bulmalarına odaklanıyor.

The Christmas Contract

Tv filmi olan The Christmas Contract, özellikle de One Tree Hill oyuncularını bir araya getirmesi ile biliniyor. Hem Christmas filmlerini seviyor hem de One Tree Hill hayranıysanız, Hilarie Burton, Danneel Ackles, Robert Buckley ve Antwon Tanner’ı bir araya getiren bu filmi de kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!