tds_thumb_td_300x0
Netflix’ten 5 yeni İspanyol dizisi geliyor!

İspanyol dizi sevenlere müjde! Geçtiğimiz günlerde Netflix 2020 yılında beş yeni İspanyol dizisi yayınlanacağını duyurdu.

Dünya çapında La Casa de Papel ve Elite dizilerinle büyük beğeni toplayan Netflix, bu başarılı uyarlardan sonra 2020 yılında beş tane yeni İspanyol dizisi çıkaracağını haberi geçtiğimiz günlerde dışarıya çıkardı. Dizilerin ismi ve konuları da belli oldu. Bu dizilerin arasında, Elite dizisin yaratıcısıyla yeniden bir anlaşma olduğunu belirtilendi. Aşağıdaki sıralamada, dizi isimlerini ve konularını okuyabilirsiniz!

Memorias de Idhun

Game of Thrones’u sevenler ekran başına! Gelecek aylarda Game of Thrones’un bitmesine üzülmeye vakit olmayacak. Beş krallık birbirine bağlı ama aynı anda birbirlerini alt etmek için savaşa çıkan bir öyküyü anlatan dizi. İlk sezonu 5 bölümden oluşuyor, EndeMolShine grubuna ait.

El Vecino

Hiçbir İspanyol süper kahramanı gördünüz mu? Miguel Esteban ve Raul Navarro’nun kaleminden çıkan, absürt olaylara denk gelen bir superkahramanin hikayesini anlatan bir dizi.

Dias de Navidad

“Dias de Navidad” dört tane kız kardeşlerinin hayatlarını anlatıyor. Ergenlikten gelişip nasıl yetişkin oldukları, hatta yaşlılıkları nasıl geçeceğini bu dizide seyirci izleyecek! Toplam üç bolümden oluşan bir dizi olacak.

Valeria

Aşk, arkadaşlık, ihanet, yalan, dolan hepsi var bu dizide! Tam eski pembe dizilerini anımsatan bir konsepti fakat gündem uygun olan bu dizi, toplam 8 tane bölüm olarak yayınlanacak.

El Desorden que Dejas

Carlos Montero’nun yazdığı romandan eserlenmis. Başrolde Raquel göreve başladığı yeni okulda edebiyat öğretmenliği yapan bir karakter. Fakat, bir an kendisini esrarengiz olayların içinde buluyor. Belki yazarın isimdi size tanıdık gelebilir. Carlos Montero’nun kalemi, sevilen “Elite” dizisinde yazmıştır.  

 

Sizce nasıl? Hangi dizi ilginizi çekti? Yorumlarınızı aşağıda bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!