Netflix’in Yeni Dizisi “Bir Denizaltı Hikayesi” İçin Hazırlıklar Devam Ediyor

Yeni Netflix dizisi olan Bir Denizaltı Hikayesi’nin çekimleri henüz başlamamasına rağmen detayları herkes tarafından merak ediliyor. Dizi için hazırlıklar devam ediyor.

Dünyanın en çok tercih edilen yayın platformlarından biri olan Netflix, 2020 yılında Atiye, Hakan Muhafız, Aşk 101 gibi Türk yapımları ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Bir Denizaltı Hikayesi de 2021 yılında yayına girmesi düşünülen diziler arasında yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosu oluşturuldu ve çekimler öncesi son düzenlemeler yapılıyor. Bir Denizaltı Hikayesi ekibinin 30 Ocak tarihinde sete çıkıp ilk çekimleri yapması bekleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ & Özge Özpirinçci

Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci yer alırken yönetmen koltuğunda ise Gişe Memuru, Sarmaşık ve Kelebekler gibi filmlerden hatırlayacağınız Yönetmen Tolga Karaçelik oturuyor. Bununla beraber Atiye ve Hakan Muhafız gibi Türk yapımlarının senaryo aşamasında yer alan Jason George, Bir Denizaltı Hikayesi’nde de var fakat senaryo Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı üçlüsü tarafından kaleme alınacak. 8 bölümden oluşan ilk sezonun çekimleri İstanbul, İzmir ve Ayvalık’ın Cunda Adası’nda gerçekleştirilecek.

Dizinin kadrosunda kimler var?

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci dışında oldukça başarılı başka isimler de yer alıyor. Meriç Aral, Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran bu isimlerden bazıları. Aynı zamanda Kıvanç Tatlıtuğ ise dizide bilim ekibindeki özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olan Arman karakterini canlandıracak.

Dizide ne anlatılıyor?

Bilim kurgu, aksiyon ve macera türündeki dizide Dünya’yı etkileyen bir felaket sonrası, bir bilim ekibi yaşananları araştırmak amacıyla denizaltına binerek insanlara yardımcı olmaya çalışıyor. Fakat bindikleri denizaltı, bir askeri denizaltı ve aslında bu felaketten kurtulmanın yanı sıra asli görevini de yapması gerekiyor.

“Netflix’in Yeni Dizisi “Bir Denizaltı Hikayesi” İçin Hazırlıklar Devam Ediyor” için bir yanıt

  1. konusu into the night gibi olacak falan diye konuşuluyordu, inşallah onun kadar sürükleyici olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!