tds_thumb_td_300x0
Meriç Aral Hakkında Bilinmesi Gereken 8 Şey!

Medcezir dizisindeki Hale, Yüksek Sosyete dizisindeki Ece ve herkes tarafından sevilen Söz dizisindeki Eylem rolüyle gönüllere taht kurdu Meriç Aral. “Biz Böyleyiz” filmi için Boran Kuzum, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci ve Hümeyra ile bir araya gelen Meriç Aral’ı yakından tanımak ister misiniz?

İşte Meriç Alan hakkında bilinmesi gereken 8 şey!

 

1- Nerede doğdu ve nasıl bir aileye sahip?

Avukat bir anne ve bir babanın çocuğu olarak 17 Kasım 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş. Kendisi de aynı ailesi gibi Bilgi Üniversitesi Hukuk ve yan dal olarak Karşılaştırmalı Edebiyat eğitimi almış. Yine de hem kalbi hem de aklı hep oyunculuktaymış.

 

2- Aşk hakkında ne düşünüyor?

Evlenmiş olmak için evlenme fikrini kesinlikle desteklemeyen Meriç Aral’a göre aşk; kuvvetli, kutsal ve önemli bir duyguymuş.

 

3- Alışverişe bakış açısı nasıl?

Alışveriş merkezlerinde saatlerce gezmeyi sevmiyor ve gereksiz harcamalardan kaçınıyormuş. Vintage kıyafetler kullanmayı da sevdiğini söylüyor. Ona her tarz çok yakışıyor!💗

 

4- Çocukluğunda yaptığı “tuhaf” şeyler neler? 

Ekmeği kolaya batırıyor ve serçe parmağını kalemtıraşla açmaya çalışıyormuş. Büyüyünce kızların erkek, erkeklerin kız olacağını düşünürmüş. Ne diyelim bir hayli tuhaf bir çocukluk geçirmiş küçük Meriç.

 

5- The O.C’yi çok sevmiş!

Takip ettiği The O.C’nin ülkemize uyarlanacağını duyunca Medcezir projesi çok heyecanlanmış. Deneme çekimine gitmiş ve kabul edildikten sonra da Hale olarak diziye dahil olmuş. Bir zamanların efsane dizisiydi Medcezir..

 

6- Kitap okumaya ve kedilere aşık biri!

Instagram hesabında ufak bir gezintiye çıkarsanız kitap ve şirin kedilerle dolu bir sürü post bulabilirsiniz.

 

7- SÖZ hakkındaki düşünceleri ne?

NTV’ye verdiği bir röportajda “Sert bir karakteri canlandırıyorum.  Biraz ters köşe içeren bir rol ve seyirci beni daha önce izlemediği bir karakter ile izleyecek.” demiş.

 

8- Sosyal medyaya karşı tutumu ne?

“Sosyal medyayla olan mesafemi kendime zarar vermeyecek şekilde ayarlamaya çalışıyorum. Çünkü orası bir girdap, girdikçe derinlere gidip kayboluyor insan ve bunun sonu yok.” diyor. Bu kadar linç yemeye açık bir platformda dedikleri doğru.

 

BONUS! 

Meriç Aral ve Burak Sevinç sosyal medyada da çok popüler! SÖZ dizisinde canlandırdıkları ve ship ismi EyFet olan çift, halâ hayran kitlesini koruyor.

Biz de Meriç Aral’a bundan sonraki projelerinde başarılar diliyoruz. Yolun açık olsun DeliFişek!

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!