Maraşlı 2. Bölümde Neler Olacak? | Fragman Yorumu

“Dünyayı sevgisiz büyüyen insanların savaşları mahvetti.”

İlk bölümüyle güzel bir açılış yapan Maraşlı, pazartesi günü yeni bölümüyle Atv ekranlarında olacak. Yayınlanan ve hala Youtube trendlerdeki yerini koruyan 2. bölüm fragmanı bakalım bize neler anlatıyor.

Öncelikle Mahur’un babasının, savcıyı öldüren katille görüşmüş olduğunu görüyoruz. Muhtemelen kötü karakterimiz adama yalnızca o gün çekilmiş fotoğrafların peşinde olduğunu söyleyecek ve eğer ulaşamazsa kızının başına bir şey geleceği konusunda tehdit edecek, her zamanki sakinliğiyle.

Mahur’un felsefesever abisinin söylediklerinin fon olarak kullanılması hoşuma gitti, güzel bir destekçi bence, fragmanlarda ve bölümün önemli sahnelerinde kullanılmaya devam edilirse yakışacağını düşünüyorum.

Mahur ne oldu da Celal’den uzaklaştı merak ediyorum. Arabayla kaçar gibi gittiğini ve Celal’in, onu önünü keserek durdurduğunu görüyoruz. Diğer mevzuya gelince, ilk bölümde bu karakterden şüphelendiğimi ama ters köşe olabileceğini söylemiştim. Şimdi ise bu görüşüm kesinleşti gibi. Okları ona döndürüyor, onun bi işler çevirdiğini sanmamızı istiyorlar ama bence kesinlikle başka bir şey çıkacak. Tamamen yönlendirme.

Ha peki asıl suçlu kimdir derseniz, bilmiyorum. Herkes olabilir. Ailenin tamamını gördük ama tanımadık henüz. Sofrada oturan, aile fotoğrafında olan ama hakkında pek bir şey bilmediğimiz kişiler var sonuçta, ve Mahur’un üvey annesi de dahil olmak üzere hepsi şüpheli konumda.

Celal kötü haberi, senin ölmeni isteyen kişi ailenin içinden biri, diyerek Mahur’a veriyor ama Mahur tabii ki buna ihtimal vermeyecek başta. Sonrasında ise yavaş yavaş Celal’in söylediklerine güvenir hale gelecek, göreceğiz. Yalnız Celal’in bunu nasıl bulduğunu da merak ediyorum. Zeki, eğitimli biri olması seyir zevkini artırıyor. Umarım mevzuyu çözmesindeki bazı detaylara girilmiştir. Görüşmek üzere!