Lucifer Final Sezonuyla Dönüyor!

Hepimizin sevgilisi, defalarca bitme tehlikesi yaşasa da kurtarılan biricik şeytan hikayemiz.. Tom Ellis’in sempatik oyunculuğu ve aksanı sayesinde daha da çekici hale gelen Lucifer, çok beklenen son sezonuyla 10 Eylül’de geliyor. Bu yazıyı yazmak istememin sebebi gelen fragmanı çok beğenmiş olmam. Öyle ki, bana çok özlediğim birine kavuşmuşum gibi hissettirdi.

Temposu gayet yüksek, eğlence dozu iyi ayarlanmış ve buram buram eskiyi hatırlatıyor. Yani dizinin en sevdiğimiz hallerini. Açıkça beni oldukça mutlu etti ve umutlandırdı fragman, verilen sahne kesitlerini hayli sevdim.

DeckerStar sahnelerinin de çok tatlı bi enerjisi olduğunu söylemeliyim. Cloe’nin durgun hallerindense böyle enerjik, cıvıl cıvıl, şakacı hallerini göstermeyi tercih etmişler, iyi de yapmışlar.

Lucifer’ın, ardında bıraktığı onlarca bölüm ve olaydan sonra güçlü ve keyifli bir sezonla döneceğini düşünüyorum. Her zaman seyircisini etkileyen bir iş oldu ama bu sefer durum daha farklı. Bomba etkisi yaratmak gibi bir şans var ellerinde. Umarım bunu iyi kullanmışlardır.

Yaşanacakları çok merak ediyor ve Eylül’e gün sayıyorum artık. Final sezonu hakkında spoiler sayılabilecek hiçbir şey öğrenmek istemediğim için kaynaklara, haberlere bakmıyor ve herhangi bir ipucu almadan, bir şey öğrenmeden tertemiz kafayla izlemek istiyorum her şeyi. İyisiyle kötüsüyle çok sevdik Lucifer‘ı. Umarım güzel hatırlarız. ✌

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!