KinnPorsche 3. Bölüm Yorumu

Biraz chill başlayan, çok fazla ciddi sahne barındırmayan bir bölümdü. Tankhun karakterine bayılıyorum. Oyuncu çok iyi canlandırıyor ve kendine yakıştırıyor rolün gerektirdiklerini. Onun sahnelerinde hep çok eğlendim, başta bi ufak garipsemiş olsam da.

Porsche ve sevgili patronunun sürekli atışır halde olmaları güzeldi, bizimki de görüp görebileceğiniz en ciddiyetsiz, arsız, bazen saygısız, küstah çalışanlardan biri bu arada efjlkfejj. Sonrasında göreve çağrılmadığı için triplere girip hırslanması da iyiydi. 17. dakikadaki squata yarıldım bu arada.

Geldik benim için bölümün açık ara en önemli sahnesine. Yirmi ikinci dakikada, aileye yamuk yapan karakter hunharca dövülüp ağzı yüzü dağılırken Porsche’un kötü etkilendiği gördük, amcasını hatırladığı için canı yandı. Kinn de bunu, sadece onun bakışlarından fark edip daha fazla maruz kalmamasını istediği için adamıyla dışarı yolladı. 🥺 Bilmiyorum çok kral hareketti.

Zaten kendisi de normalde gaddar birisi değil, keyif almıyor mesleğinden ve yapmak zorunda olduğu/yaptığı, alıştığı şeylerden ama burada bunu yapması hoştu hiçbir mecburiyeti yokken tamamen bir başkasının duygularını önemsediği için. Başka herhangi biri için de olsa yapar mıydı bilmiyorum bu arada. Bu sorunun cevabı evetse karakterine dair güzel bir şey olacağı için sevinirim, yok cevap hayırsa ve sadece Porsche’a özelse yine sevinirim, demek ki o zaafı diye lkjkdljkdjkl.

Adamın öldürüldüğü sahnede, mafya bir patronun tehlike anında kendini, onu korumakla yükümlü kişinin önüne atmaya çalışmasından çok Porsche’un muhtemelen ilk defa birine ateş ettiği için yaşadığı histen etkilendim. Ne hissettiğini nerden biliyorsun derseniz de oyuncunun yüzündeki ifadeden elbette. (Tebrikler, birkaç saniyede verdi o şaşkınlığı, kafa karışıklığını.) Beğeniyorum kendisini. Müthiş olmasa da iyi oynuyor, keyifli izlemek. ❤

Yara sahnesi biraz hayal kırıklığı oldu. Çok daha intense olabilirdi, istediğim etkiyi vermedi. Ordan ne anlar çıkardı..

Küçük kardeşin evindeki sahnede kötü niyetli olduğu ve başta Porsche’u hedef alan planlar yaptığı bize açıkça hissettirildi. Sahnenin içeriğinden çok çekimleri beğendiğimi itiraf etmeliyim. Bu dizi gözüme hitap ettiği için çok seviniyorum. Kusurlarını daha çok ve kolay tolere etmemi sağlıyor.

Sondaki bar sekansı MÜTHİŞTİ. Kinn cool durur, bira içerken onları seyreder falan sanmıştım ama öyle olmadı. Onun da katılıp eğlendiğini görmek ekstra hoşuma gitti hiç beklemiyodum çünkü dakjdklj.

Kisse gelecek olursak, güzeldi, tatlıydı, gülümsetti belki de içimizi kıpır kıpır etti ama BENCE erkendi. Biraz daha geçmesini ve ikilinin daha çok sahnesi, daha anlamlı yaşanmışlıkları, daha çok sexual tensiondan delirten momentları olduktan sonra olmasını isterdim. Tabii devamında olacaklar konusunda aşırı merak ettirdi orası ayrı. Ama ben böyle biraz sürünmelerini, her şey apaçık belliyken dillendirilmemesini, o gerilimi izlemeyi, bir şeylerin eşiğinden dönülmesini falan çok seviyorum, o yüzden. 😬

Yazının sonuna geldik, 4. bölümden sonra görüşmek üzere. Önceki bölüm yorumu için 👇