KinnPorsche 2. Bölüm Yorumu

Hepinize merhaba, laga lugasız direkt konuya giriyorum. Porsche’un gönülsüzce kabul ettiği yeni işi için aldığı eğitimlerle başladık bölüme, ya da almadığı desek daha doğru olur gibi. O gamsız umursamaz havalarını sevdim, içten içe patronuna ayar olmasını da. Kafasına elma koyup hedef tahtası olduğu andan sonra cool cool yürüyüp gözden kaybolunca korkudan dizlerinin bağının çözülmesi komikti. 😂

Aşırı sinir olup gereksiz bulduğum bir sahne oldu. Büyük abinin balıklarını İŞEYEREK öldürdüğü için deniz kızı kostümüyle havuzda onu eğlendirmeyi kabul etmesi. İnsan bi karşı çıkar, diklenir, atar gider eşliğinde istifa eder, başlarım size de paranıza da diye küfreder falan ama yok.. Hayır bir de Kinn görüyor o da gülüyor falan. Ben şimdi bunların gelecekti yakınlaşma sahneleri nasıl ciddiye alacağım? En azından abisine biraz sert çıkıp bir daha bu tarz bir şey yapmaması konusunda sertçe uyarsaydı. Biraz tadım kaçtı yalan yok, ama neyse.

Abi demişken, karakteri sevdim. Hem görsel hem kişilik anlamında renkli oluşu ve bunu, bizi cringe komasasına sokmadan yapabilmeleri hoşuma gitti. Alkışlıyorum. 👏 Bizimkinin oda arkadaşı olan korumayı da sevdim.

Porsche misafir ailenin oğlunu hizmetçi çocuğu sanıp yüzünü kana kattıktan sonra (başına gelecekler için korkmak yerine hala konuşup haklılığını ispatlamaya çalışmasına gümledim) Kinn’in bulduğu çözüm, ya da yaptığı şey diyeyim, güzeldi. Ama bunu direkt herhangi bir özel muamele veya hoşlantıya yormuyorum elbette. Sadece çok gaddar biri değil, ölmesini istemedi o kadar. Babası olacak herif ne ne hinlikler planlıyor merak ediyorum, hadi bakalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!