tds_thumb_td_300x0
Kapan Filminden İlk Görüntüler Geldi! Kadroda Yeni İsim!

Deniz Yıldızı” dizisiyle tanınan Başak Akbay, “Kapan” filminin kadrosuna dahil oldu. Akbay, filmde Burcu karakterini canlandıracak.

Yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturduğu, senaryosunu Muharrem Gürer ve Mehtap Şahin Altıntaş birlikte kaleme aldığı Kapan filminin başrollerini, Erkan Petekkaya, Kemal Uçar, Öykü Çelik ve Ruhi Sarı paylaşmakta. Dram, aksiyon türündeki filmin kadrosunda Neslihan Acar, Ali Gürer, Gizem Denizci, Recep Güneysu, Poyraz Eser, İrfan Aslanhan, Duygu Karaca gibi isimler yer alıyor. Filmin konusuna gelecek olursak;

Antalya’nın sayılı zenginlerinden ve çocuklarına aşırı düşkün bir adam olan Süleyman’ın, Amerika’da eğitim alan kızı ile Aslı ve ülkesinde öğrenim gören oğlu Tarık ile mutlu bir dünyası vardır. Zengin olmasına rağmen çocuklarını şımartmadan yetiştiren Süleyman onlara en iyi şekilde babalık yapmaya çalışır. Ailenin mutlu yaşantısı Tarık’ın İstanbul’da öğrenciliği sırasında yaşadığı olay sonrasında alt üst olur. Yaşanan olay Tarık’ta büyük bir psikolojik travma yaratır. Oğlunun içinde bulunduğu durumdan dolayı kahrolan Süleyman onun nasıl bu hale geldiğini araştırmaya başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!