tds_thumb_td_300x0
K- Drama: The Master’s Sun

 

Merhabalar , ilk yazıma , izlerken hem kahkaha attığım , hem korktuğum , hem de ağladığım canım dizim ile başlıyorum . her bölüm farklı duygular yaşatan 17 bölümlük bağımlılık yapan bir yapıt. O zaman başlayalım .

Esas kızımız Tae Gong Shil yıllar önce geçirdiği bir kaza sonucu 3 yıl komada kalır ve mucizevi bir şekilde uyanır . Ama uyandığı hayat eski hayatından çok daha farklıdır . Hayaletleri görmeye başlayan kızımız için hiçbir şey kolay değildir artık . Ta ki esas oğlanımız Joo Joong Won ile karşılaşana kadar …

Esas Oğlumuz Joo Joong Won , Hayattaki tek derdi işi olan, her şeyin değerini para ile hesaplayan, hırslı mı hırslı bir oğlumuz. Kendi şirketinin patronu. Hayatı ev -iş arasında geçerken birgün iş görüşmesi çıkışı ürkütücü bir şekilde Tae Gong Shil ile karşılaşır ve fantastik hikayemiz başlar. Joong won’un hayatı kabusa dönerken gong shil in hayatı oğlumuz sayesinde güzelleşmeye başlar. Joong Won gong Shil den kurtulmak için her şeyi yaparken, aslında ona muhtaç olduğunu anlar, ama nasıl?

2013  yılında 17 bölüm birer saat olmak üzere yayınlanmıştır. İzlerken sıkılmayacağınız hatta çoğu sahneyi replay yapacağınız bir dizi.  Üstelik diziye ait birçok şarkı mevcut. Onlar bile aşık olunası tarzda. İzlemenizi şiddet ile tavsiye ediyorum!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!