tds_thumb_td_300x0
İki Aşık Nefer: EyFet ile 52.Bölüm

Sezonun ilk bölümünden sonra çiftler için zengin bir giriş yaptı Söz. FeySu düğünü sonu her ne kadar aksiyonlu olsa da çiftlerimiz için buluşma mekanı gibi oldu. Gelelim bizim deli dolu çiftimize. Eylem ve Fethi. Operasyon dışında cilveleşmeleri, kıskanç Eylem, yeni tim komutanı Fethi ve harika sahneler ile başladık diyebiliriz bu bölüme.

EyFet. İki aşık nefer. Fişek gibi çift desek de yalan olmaz. 52.Bölümde sahne açısından zengin olması delifişekler için bulunmaz nimet. Bölümdeki ilk sahne Erdem Albay, Derya ve tim ile birlikte operasyon odasında gerçekleşiyor. Ateş’in tim komutanlığı yerine saha görevlerini tercih etmesiyle birlikte Fethi tim komutanlığına getiriliyor ve sonrasında belki bölümdeki EyFet sahnelerinin en tatlı ve herkesi kalpten vuran anı geliyor.

Eylem’in Fethi’yi tebrik etmesiyle başlıyor sahne. Fethi’nin Yavuz’un komutan olarak gelmesi isteğiyle, dileğiyle devam ediyor. Devamında da yaklaşık 3 ay boyunca her delifişeğin korktuğu sahne geliyor. ”Bunca zaman yaşadığını biliyordun ve bana söylemedin.” Kafalarda onlarca senaryo, ayrılık, kavga gürültü beklenirken bu kadar sakin olması beni şaşırtmadı değil açıkçası. Ama sonrasında Eylem’in direk empatiye vurma yolu ve görevinin bu olduğunu söylemesiyle konu kapandı. Umarım devamında saçma sebeplerle açılmaz.

Önceki bölümden hatırladığımız kadarıyla Fethi’nin gizli bir telefon sapığı vardı. İşte suratlarda kocaman gülücükleri ortaya çıkaran sahne;

”Gizemli bir aşık olabilir mi?” Eylem’in kıskanç halleri ve imalarıyla tatlı ama gergin bir ortam oluşuyor. Fethi’nin ”Gizem sevmem. Ben ‘Eylem’ adamıyım.” diyerek gergin ortamı silip süpürmesi ve fandomdaki kişilerin ”Aaaaaayyyy”  nidalarıyla sahne bitiyor maalesef.

Her sahnenin başına yazarak laf kalabalığı yapmamak adına EyFet ile ilgili olan her sahnenin suratlarda kocaman bir gülümsemeye, pırpır atan kalbe, mutluluk nidalarına sebep olduğunu belirterek devam edelim.

Şarkı da ”Gülerek çıktık bu yola” sözlerinin geçtiği yerde Eylem’İn gülümseyerek Fethi’yi izlemesi artık Eylem’in de daha açık olduğunu gösteriyor. İkinci sezonda yaşanan ayrılık bizim Rambo Eylem’in aklını başına getirmiş olsa gerek.

Son sahnelere yaklaşıyoruz sanki. Düğünün yapılacağı mekana gelen kalabalık grubun içinde ağzı kulaklarında olan çift kendini belli ediyor.  Yalan söyleyemeyeceğim Eylem’in kızlarla beraber gelin odasına gitmesi beni çok mutlu etti. Daha çok böyle sahneler görebilsek keşke.

Son sahnemiz geliyor. Bölümde açık ara favorim olan sahneden az önce Fethi’nin ayaklanmasıyla Eylem’in ” Noluyor ya?” demesi bir oluyor.  Devamında gelen küçük bir tepki sahnesinden sonra ”Sevgilini izle. ” ve ” Ceketler çıktı.” ile bölümdeki sahneler son buluyor.

Benim bölüm yorumum şu şekilde;

Eylem ve Fethi’yi yeni sezonda uzun süre sonra bu şekilde görmek beni sevindirdi. Operasyon sahnelerini her ne kadar sevsem de diğer çiftlerin sahnelerine özeniyordum ve bu sezon Eylem’in sahaya çıkmadığı zamanlarda bu şekilde sahneler görecek gibiyiz. Yeni sezonda Eylem’in Fethi’ye karşı daha açık olması, geç kalınmış olsa da güzel geldi. Olayların hızlı gerçekleşmesi beni biraz üzse de desteklediğim çiftin normal çiftler gibi davranması keyif verdi.

Bir sonraki bölümde güzel ve keyifli sahneler görmek dileğiye..

Yazıyı bitirmeden önce bölümden komik bir görsel bırakayım;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!