İddialı Senaryosu İle Tartışma Yaratacak “Bir Başkadır” Dizisinin Fragmanı Geldi

Berkun Oya’nın senaryosunu yazıp yönettiği Netflix yapımı “Bir Başkadır” dizisinden ilk fragman geldi. Merakla beklenen dizi, 12 Kasım’da Netflix’te izleyenlerle buluşacak.

“Masum” dizisinin de senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen Berkun Oya, yine dikkat çekici bir hikaye ile izleyenleri Netflix ekranına kilitleyecek. 8,5 IMDb puanına sahip Masum dizisinin kalitesinden dolayı yeni dizi için de beklentiler bir hayli yüksek. Dizinin yapımcı koltuğunda ise Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen oturuyor.

Dizinin hikayesinden sonra dikkat çeken bir diğer unsur da dizinin güçlü ve geniş kadrosudur. Bu iddialı kadroda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Tülin Özen, Bige Önal, Nesrin Cavadzade gibi başarılı isimler ve daha birçok oyuncu yer alıyor.

Bir Başkadır’da Anadolu’dan gelen Meryem’in hikayesini izleyeceğiz. Dizi, Türkiye’nin farklı şehirlerinden, farklı kültürlere ve yaşantılara sahip insanların İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle nasıl bir araya geldiklerini anlatacak.

Geri sayımı başlayan yeni dizinin fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. İzleyeni bol olsun!

https://youtu.be/8-z8UhyAdAU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!