Her Yerde Sen’in 6. Bölümünde Neler Olacak?

Her Yerde Senin 6. bölüm birinci fragmanını beğendim. Sıkıcı gözükmüyor ve hoşuma giden detaylar oldu. Öncelikle, Ayda’nın bir böcek için korkup İbo’yu aramasına güldüm. Bu kaçıncı seviye, ne tür bir bahane anlamadım. Aşk insana neler yaptırıyor demelik bir durum resmen.😂

Selin ve Demir içinse bol maceralı, heyecanlı bir bölüm olacak gibi duruyor. Birkaç kez, bir şeyler yapmaya çalışırken Selin’in babasına absürd durumlarda yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyorlar mesela. Daha ne kadar bu şekilde bu durumları idare edebilecekler bilmiyorum. Biraz zor olacak gibi.

Azmiye’nin Selin’le Demir’i, Demir’in odasında birbirlerinin kıyafetlerini düzeltirken görmesiyse büyük şok! Hemen koşup kızları sıkıştırıyor tabi ama, inkar edip yok öyle bir şey diyecekleri yüzde bi milyon. Tabi bir de, Selin ve Demir’in ev arkadaşlığı durumundan tanışıp farklı bir ilişkide olduklarını gibi bir gizliliği Azmiye gibi birine açıklayamayacakları için n’apıcaklar merak konusu. Onun gözünde patron çalışan aşkı başlıyor şu an.🙊

Fragmanın sonuna gelecek olursaak, gerçekten hoştu. Demir’in Seline karşı duruşu bakış açısı, hali tavrı değişiyor. Çok daha sıcak yaklaşımlar görüyoruz. Bu sahnede Selin’e iş ile ilgili yapıcı eleştirilerini yaptıktan sonra Selin “peki hiç mi iyi bir şey yoktu?” diye sorunca “sen vardın” cevabını vererek hem onu, hem de bizleri şaşırtıp gülümsetmeyi başarıyor.

Bakalım Her Yerde senin yeni bölümünde neler yaşanacak. Eğlenceli dizi, cuma akşamaları saat 20.00’de Star Tv ekranlarında!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!