Hande Erçel’i Görmek İstediğimiz Roller

Dünya çapında kitlesi bulunan güzel oyuncumuz Hande Erçel’i Selin, Müjde ve Eda gibi birçok sevilen rolde izledik. Canlandırdığı her karakterle, sevenleri arasına yeni kişiler ekleyen Erçel’i, başka hangi dizilerde, nasıl rollerde izlemek isteriz onu anlatacağım bugün. Siz de kendi önerilerinizi yorumlarda belirtebilir veya sunduğumuz seçenekler arasından favorilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Keyifli Okumalar!

AJAN

Daha çok yabancı yapımlardan aşina olduğumuz tarzda bi yapım hayal etsem de, yerlide de mümkün tabii bu rol. Şöyle iki farklı kişi gibi takıldığı, saf görünüp arka planda bir sürü iş çeviren (daha doğrusu halleden) iyi eğitimli bi gizli çalışan.👌 Üff, nası canım çekti. Bu konumdaki karakterler genelde sivil polis veya istihbaratçı oluyor bizim dizilerde ama ben daha farklı bir şey hayal ediyorum açıkçası. Hani devlet personelinden çok, zengin, prestijli özel bi kurumun önemli işlerini korumak ve yürütmek için tuttuğu/yetiştirdiği biri gibi. Anladınız siz.

İDEALİST ÖĞRETMEN

Hande’yi çocuklarla görmeyi çok seven kişiler olduğunu biliyorum. Ben de ona bunu yakıştıranlardan biriyim açıkçası. Samimi bir gülüşü ve yumuşak yüz hatları olduğundan olabilir. Şöyle etrafında sürekli ufaklıkların dolaştığı, kasaba gibi bir yerdeki ilkokul öğretmeni rolü mis gibi olmaz mıydı? Terapi niyetine.. Onlara bir şeyler kazandırmak için çabalayan, yerel halk tarafından da çok sevilen bi “hoca hanım” karakteri. Kazak altına çiçek desenli etekler, velilerin evlerine gidip çay içilen masalar. 🥺

SUÇLU

Zıttı yönde bi vibea ani geçiş. 😂 Halka döneminden zaten biliyoruz Hande’nin bu janraya da uyum sağlayabileceğini. Ama bu sefer daha dark bir şey hayal ediyorum. Belki sokaklarda yaşayan, suçları kendini çok etrafta göstermeden işlediği için polisin iyice bilendiği, sürekli kaçış maceralarını izlediğimiz biraz soğuk bi karakter. Nasıl ama?

ŞARKICI

80’ler 90’lar döneminden, yükselip patlayan, büyük kalabalıklara şarkılarını söyleyen müziğe aşık bir kadın! O dönemlerin stiliyle de birleşince enfes olmaz mıydı? Belki dinleyenleri arasından aşık olacağı biri, sonrasında yaşayacağı kayıplar ve yaralarını hep melodiler ve seslerle tamir etmesi.. Keyifli bi hikaye olurdu.

*

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!