Halka’nın 2. Bölümünden Yeni Tanıtım Yayınlandı!

Seyirci karşısına çıktığı ilk bölümle dikkatleri üzerine çeken taze dizi Halka’nın yeni tanıtımı nefes kesti! Salı günü yayınlanacak olan bölümde bizi neler bekliyor neler.. Gelin hep birlikte bakalım!

Aksiyonun heyecanın bir an bile azalmayacağı sahneler bizim için geliyor. Cihangir’in kafası karışık, aklındakileri çözme peşinde. Müjde ve İskender arasındaki diyalog ise fazlaca gerilimli olacak gibi.

Müdürün başkomiserden şüphelenmesi ve ardından gelişenler Bahar’ın da aklını karıştırıyor ve işler bu cephede de kızışacak gibi.

Yeni emir geldi, BİLMEMELİ!

Cihangir için hayli karışık bi dönem yolda. Vereceği kararlar, sorduğu sorular ve attığı her adım hayli kritik.

Kaan ve Bahar ilişkisi ilk anlara göre biraz yumuşarken, Müjde ile Cihangir’i daha fazla yan yana görüp göremeyeceğimiz hakkında henüz bir ipucu yok.

İskender bütün olayların tam ortasında, her halinden belli. Ama geçmişte neler yaşanmış, neyi amaçlıyor, ortada bir intikam varsa temeli nedir henüz bilmiyoruz. Tabii olayların kızıyla kesişeceği aşikar. Özellikle Cihangir’le tanışmasından sonra.

“Senin yaşın kadar hatırası var oranın bende!”

Bomba gibi bir bölüm bizi bekliyor. Yüksek tansiyonda seyredecek her an için kemerlerinizi bağlayın, çünkü bu iş gittikçe güzelleşiyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!