tds_thumb_td_300x0
Halka 11. Bölüm İncelemesi: Yeni Hayat

Görselliğine kapılıp odaklanamadığımız bir bölümden daha merhaba!

Her bölüm adeta bir görsel şölen, Volkan Kocatürk yine harikalar yaratmış. Diziyi izlerken beyninizde fırtınalar kopuyor, izlediğiniz dizi size bir şeyler veriyor. İnsanın aklıyla dalga geçen mantık hatalarıyla dolu dizilerden çok farklı.

11. Bölümü yayınlanmasına rağmen, gerek senaryo olsun gerek çekim açıları olsun tek bir mantıksızlığa rastlamak mümkün değil. Izlemeyenin bu kadar da büyütmeyin dediği ama izleyenin az bile söylenmiş diyeceğine çok eminim. Her şeyiyle muazzam bir iş Halka.
Ve gelelim son bölüm yorumuna.

Cemal Sandıkçı’nın vurulması ile olaylar karıştı.

Bahar ve Kaan bu olaydan sonra daha da yakınlaşırken, Bahar ‘ın Şube müdürü Altan’a dair şüpheleri de Cemal Sandıkçı’nın vurulması ile arttı. Bahar, Kaan ve Cemal Halka’da olduklarından şüphe ettikleri Altan’ı yaptıkları plan sonucu tutuklattılar. İskender’in mekanına gelen Çağatay, İskender’i iş birliği yapmaya zorladı. Müjde ve İskender’i bir birleri ile tehdit ederek iş birliğine zorlayan Çağatay, kardeşinin kimliğini öğrenmek için Müjde’yi de devreye soktu.Çağatay kardeşinin kimliğini öğrenmek için avukattan aldığı adrese gitti. Çağatay’ın aradığı adamın annesi ile Cihangir’in geçmişte bir bağlantısı olduğunu öğrenen Müjde, öğrendiklerini gizli tuttu.

Yavaş yavaş geçmişini hatırlayan,geçmişe bir adım daha yaklaşan Cihangir, Altan’ı gördükten sonra Onu ilaçlayıp unutturan kişinin ölen Nişanlısı İrem’in babası olduğunu öğrendi. İrem’in babasına giden Cihangir gördükleri ile bir kez daha sarsıldı. Kaan’ın yardımı ile ona her şeyi Halka’nın unutturduğuna emin oldu… Yeni Hayat rehabilitasyon merkezine yatırılan Halit’i (İrem’in babası) hastaneden kaçırmaya çalışırken, Cengizhan’ın adamları ile karşı karşıya geldiler. Cihangir ve Kaan Cengizhan’ın adamları tarafından yakalanıp bayıltıldı. Babasını tuzağa düşürüp Halka’nın başına geçmek isteyen Çağatay ise, avcıyken av olduğunu çok geç fark etti. Cengizhan yakaladiğı üç adamı bir odada bağlı tutarak Hümeyra’nın seçim yapmasını istedi.
Bakalım Hümeyra kimi seçip kimleri ölüme terk edecek. Yıllardır oğlum diyerek büyüttüğü Kaan’ı mi?
Yıllar sonra kavuştuğu öz oğlu Cihangir’i mı? Yoksa Çağatay’ı mı?
Hep beraber izleyip görelim..
Sevgiler
.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!