Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yakında Devam Ediyor! 29. Bölüm Fragman Yorumu

Bu meymenetsiz caninin ölmeyişi hepimizin canını sıkmıştı. Bu sefer hapse mi atarlar bilmiyorum ama bence acı içinde geberse daha iyi ya. Kimse kusura bakmazsa acıyamicam yani. Ölmediği sürece yaptığı kötülükler kesinlikle bitmiyor çünkü, bitmez de. İçerde oluşu vs. fark etmeyecek.

Sadi’nin meydan okuyacağını bilmek güzel. Canının yandığını görmeyi içimiz kaldırmayabilir ama onun haricinde çok keyifli olacak bence. Adam mafya aleminin yakın tarihli eski efsanesi sonuçta.

Ürkünç Kıvanç’la Derya yakınlaşması zerre ilgimi çekmiyor diyebilirim. Umarım en kısa zamanda birlikte yurtdışına falan giderler amin. Lise tarafında da bir sonraki kaosumuzun Aylin’le Araz ilişkisinin ortaya çıkması olduğu kesinleşti gibi. Araz.. Sadakatsiz Volkan’dan beter Araz, Allah’ın cezası Araz.

Son sahnede Sadi arabanın içini mahvedecek gibi bi hava aldım ama hadi bakalım hayırlısı. Sağa sola vurup birilerini boğacakmış gibi duruyor.

29. BÖLÜM NE ZAMAN?

Bildiğiniz üzere deprem sebebiyle tüm kanallar dizileri yayınlamaya ara vermişti. Ancak bir önce yavaş yavaş akışlar normale dönmeye başladı. Show Tv için de, yeni bölümün 23 Şubat’ta yayınlanacağı tahmin ediliyor.