Gelsin Hayat Bildiği Gibi 28. Bölüm Yorumu

Celal’in gebermesi ve Melek’in annesinin hapse defolması (giderken bile boş yaptı karı, gerçekten inanılmaz, oyunculuğu da yetersiz bu arada) iyi oldu öncelikle. Zor da olsa ufaktan kapanıyor sanki artık bu leş hikaye?? Mevzu Küçük Emrah’a dönmüştü çünkü, kız sürekli aynı konuşmaları-olayları yaşıyordu döngüde saçma sapan. Umarım bin beş yüz tane ziyaret sahnesi de görmeyiz.

tatlışlarrrrr

Songül’ün bi süredir kanunları zerre umursamayıp fantastik bir evrendeymişçesine takılmasında artık hiç mantık aramadan eğlenmeye çalışıyorum çünkü arasam da bulamam biliyorsunuz ki. Dolayısıyla eski mafya superhero kocasıyla beraber, kocasının eski aşkının kaçırılmasını halletmeye gitmesine de şaşırmadım/k. (Tamam polise gitmeyin dendi de, bu her senaryoda böyle olur sonra polis müthiş bi planla halleder, biliyorum bizim dizide her olayın kurtarıcısı sadgül ama elimizde “iyi bi ekip” de var ya hani karakol tarafında, o yüzden ufak bi danışılsa mıydı acaba dedim plan yaparken. Zaten Sadi’nin her olaya sivil olarak dahil oluş seviyesine de kopuyorum. Neyse bu konuyu ayrı bi yazıda uzun uzadıya dertlenerek anlatıcam şimdi boşverelim.)

Mert’in tripleri çok komik bu arada. Zaten cringe bi insandı, hapisten çıktı kabadayı soslu cringe oldu başımıza velet.

bu kızın hayat bilgisi kikirik gibi sürekli hoca geliyo anonsu geçmesi peki? dejkqshjkdhlkdwjnk

Gizem’e yazılan hikayeyi ANLIYORUM. Ama verilen ekran süresine pek tahammül edemiyorum. Ayrıca zaten bi tane wattpad hikayemiz yokmuş gibi olaya bir de Ozan salağının dahil edilmesi iyice can sıkıcı oldu bence. Senaristler ne istiyo anlamıyorum ki..

Kıvanç’ın gördüğü hayaller inanılmaz creepy. Her türlü bakışı vs. de batmaya başladı zaten, manyak etti kendini iyice. Acil düzelsin lütfen ya nolur. Bıktım bu dizinin bize çektirdiği çilelerden ben. Ayrıca bu herifi bi kere daha SadGül’ümün evinde, aşk yuvasında görmek istemiyorum aga.

SadGül demişken, Songül’ün tanığı söylediği sahne fena değildi güzeldi. Eğlendim. Devamı da (ankaranın yolladığı hanımefendi ve roberto) romantik komedi zırvaları seviyesindeydi ama ziyanı yok.

Şimdiiiii, gelelim bölümün açık ara EN ÖNEMLİ sahnesine. Önemli ama iyi anlamda bi önem değil bu ne yazık ki. Rezillik kepazelik saçmalık. Saçmalığın daniskası. Sinirimden ne diyeceğimi bilmiyorum öyle bi sahne. Daha fazla hakaret etmeden ne olduğunu söyleyeyim artık. Meltem-Yaver yüzleşmesi. ABİ. BAKIN, gitmişler, dizideki en itici insana, dizideki en ikonik sahnenin çakmasını yapmışlar. Zaten bu kezoyu Yaver’ime yazdıkları yetmemiş gibi, mekan-styling-replikler olarak da o güzelim sahneyi neden tekrarlama gereği duyarak bize cinnet geçirtirsiniz? Vallahi sakin olamıyorum. Kızın mantosuna mini elbisesine kadar tekrarlamışlar ya yicem kafayı. BUNUN GÜZEL BİR FİKİR OLDUĞUNA SİZİ KİM İNANDIRDI? Çukur eraya döndüm sanki, adı lazım değil malum şahıs yapardı bunu. Neyse geçiyorum bu kara lekeyi.

SadGül’ün yüksek libidosunun sık sık konuk olduğu bölümümüzü tatsız bi sahneyle bitirdik. Elbette Sadi’nin kurtulacağını biliyor ve Devrim’in müthiş oyunculuğunu izleyeceğimiz için seviniyorum. Kim bilir nasıl güzel acı çekecek kurban olduğum. Bölümden sonra görüşmek üzere, fragman yazımız için 👇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!