Gelsin Hayat Bildiği Gibi 8.Bölüm Fragman Yorumu

Bu ne güzel fragman böyle! Heyecanlandım. Beklediğimiz Emin-Derya yüzleşmesi nihayet yaşanacak. Bu konudaki tek sorun Songül’ün her şeyden bi haber olması. Söyleme zamanı geciktikçe Sadi’nin bunu saklaması yüzünden affedilme ihtimali azalıyor. 😔 Bir de hislerinin net şekilde seyirciye gösterilmesi gerekiyor. Derya eskiden aşık olduğu kişiydi, şimdi ise ona çektirdiği acılardan dolayı sadece pişmanlık ve üzüntü mü duyuyor yoksa hala seviyor mu bilmemiz gerek.

Tabi önce onun emin olması gerekiyor.. Songül’e de boş değil gibi çünkü.. Ama bu Sadakatsiz Volkan işine dönmez heralde değil mi? Fena bozuşuruz çünkü o zaman. Mide bulantısı istemeyiz. Derhal bitsin bu kafa karışıklığı lütfenn. Yeterince sabrettik. Biliyoruz karışık mevzular ama iş çirkinleşmesin istiyor dizinin sevenleri de. Songül enayi yerine konmuş gibi hissetmesin yani. Neyse çok uzattım, fragmana dönelim.

Gizem’in Mert’i uzaklaştırma taktiği olarak Araz salağını seçmesine ne hakaret etsem bilemiyorum. Kelimeler kifayetsiz artık. Dünyanın en itici klişelerinden biri olmasını geçtim, bir de Araz yani abi, anlıyorsunuz beni değil mi..

Melek’in mevzusu Kırgın Çiçekler ve Kardeşlerim seviyesinde bi dram pornosuna dönmeden burdan çevrilir umarım. Kızı bir de akıl hastanesinde süründürmezler yoksa çok tatsız olacak. Görmüyorlar mı ne kadar rahatsız edici seviyede uzadığını acaba ya.

Fragmanın şüphesiz en güzel kısmı Songül’ün Sadi’ye sarılarak onu kaybetmekten ne kadar korktuğunu söylemesi. 🥺 Elimde değil eriyorum dostlar. Sadi’nin de söylediği şeyleri hangi duygularla söylediğini öğrenelim emin olalım artık, yukarıda dert yandığım gibi. Songül’e insan olarak çok değer verdiği için mi böyle davranıyor yoksa ciddi ciddi romantik hisleri mi var bilmek hakkımız. Yetkililere sesleniyorum.

Önceki bölüm yorumu için tıklayabilirsiniz.