tds_thumb_td_300x0
EyFet ile Operasyon Zamanı

Eylem’in ajan olmasıyla başlayan operasyon sahneleri, Türk İstihbaratı’na geçince daha da arttı diyebiliriz. Güzel kızımızın kıvrak zekası, yakışıklı oğlumuzun Gonca’sı ile de şenlenen bu operasyonların keyfi çok farklı oluyor. İkinci sezonda ‘yeter artık normal sahne’ dedirtse de delfişekler için çok ayrı yerlere sahip bahsedeceğimiz, sıralayacağımız konu.

Keyifli okumalar:)

Not: Belirli bir sıralama yoktur.

Hem Aşk Hem İş!

Midye sevmeyen Fethi’nin tatlılığı Eylem’in iş sevdası, eskileri hatırlamak harmanlanınca hem eğlenceli hem de aksiyon dolu sahneler ile karşılaşıyoruz.

Hastan Olmak İsterdim!

Uzun süre sonra gelen operasyonda cilveleşme sahneleri kalp ritmimi biraz hızlandırmış olabilir. Bu hallerinin yeri çok ayrı oluyor:)

Hücre Evine Baskın!

Eylem’in siyahlar içindeki halini çok seviyorum. Bu operasyonda favorilerimden biri de Fethi’nin saçları oldu.

Operasyon: Asmalar!

Videoda daha toplu sahneler olsa da Eylem, Fethi ve Ateş’İn sahneleri harikaydı. Fethi’nin enkaz altında kalması Eylem’in içini kemirip bitirmesi de artı puan olarak geçiyor bende.

Eylem ve Fethi Tehlikede!

Tam operasyon olarak sayılmasa da kendilerini korurken flörtleştikleri zamanlardan. Tatlılıkları, tarzları falan çok hoş.

Eylem ile Fethi Operasyonda!

Kıskanç Fethi belki de görmek istediğimiz şeyler arasında nirvanaydı o zamanlar. Ufak ufak çıtlatmalar ile psikopat Fethi birleşince harika bir ortam çıkıyor.

Eylül Alptekin: Türk İstihbaratı!

İstediğim sahnenin tam partını bulamadım maalesef. Müzeyyen sahnesi denilince aklımıza geleceğine eminim. Aşırı eğlendiğim operasyonlardan biriydi ve Eylem’in Türk İstihbaratına geçtikten sonraki ilk Fethi ile olan görevi olması ayrı bir yere çekiyor.

Operasyon: Köstebek!

Bana göre zirve operasyondur. Her izlediğimde katıla katıla güldüğüm, Eylem’in tavırlarına bayıldığım tek operasyon olabilir bile. Keşanlı’nın da eğlencesi eklenince keyifli bir sahneydi.

***

Eylem’in tek başına olduğu, yardım ettiği bir sürü operasyon sıralayabilirim aynı şekilde Fethi’nin de. Sevdiklerim, eğlendiklerim, endişelenip üzüldüklerimi böyle bir liste haline getirmek istedim.

@azzurrocece

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!