Erkan Kolçak Köstendil’in Mukadderat Dizisi Kitap Oldu!

Ulan İstanbul’un Karlos’u, Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in Şahin Giray’ı ve şimdilerde Çukur’un Vartolu Saadettin’i olan ve daha birçok dizi, film ve kendi yazıp oynadığı tiyatro oyununda başarıya imza atan Erkan Kolçak Köstendil, 2009 yılında Türkiye’nin ilk facebook dizisini çekmişti.

Erkan Kolçak Köstendil’ın uzun zaman önce yazıp çekmiş olduğu facebook dizisi Mukadderat şimdilerde illüstrasyonlu öykü kitabı olarak yeniden karşımıza çıkacak.

2009’da çekilen Türkiye’deki ilk facebook dizisi olan Mukadderat’ın kadrosunda ise, Neslihan Arslan (Makbule Hanım), Nebahat Çorapçıoğlu (Yaşlı Kadın), Ferit Kaya (İşçi Kardeş), Erkan Avcı (Bilen Adam), Ferdi Alver (Başkan), Ushan Çakır (Stajyer), Kaya Akkaya (Can Alıcı), Direnç Dedeoğlu (“Yok Dedi”) karakterlerine hayat vermişti.
İsim kökeni Arapça olan kitabın anlam ve sloganı olarak ifade edebileceğimiz kitabın yazgısı:
“İnsanla ve her şeyle ilgili bütün olan bitenleri, olmakta olanları ve gelecekte olacakları önceden ve değişmeyecek bir biçimde düzenlediğine inanılan doğaüstü güç.”

Nebahat Çorapçıoğlu anısına çıkardığı kitabın yazarı Erkan Kolçak Köstendil olan kitabın, illüstrasyonlarını M.K Perker, öyküleştirmesini Murat Nedim, tanıtım müziğini ise Orçun Orçunsel yaptı.

Yazarının Erkan Kolçak Köstendil olduğu MUKADDERAT adlı kitap, Ocak 2019’da kitapçılarda!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!