tds_thumb_td_300x0
Elimi Bırakma | VEDA

Uzuunca bir süre pazar akşamlarımızın misafiri olan, aşkın en içten ve samimi halini bize anlatan dizi Elimi Bırakma ekran macerasının sonuna geliyor. Adını da aldığı replik olan “elimi bırakma” konusunu hem Azra ve kardeşi Mert’te hem de Cenk & Azra ilişkisinde öyle güzel işlediler ki, bizlere yalnızca saygı duyup tebrik etmek kaldı.

elimi bırakma mert ile ilgili görsel sonucu"

Hikaye dizinin başından bu yana, değişimler geçirip bi hayli evrilse de sevenlerinin aklında iyi kalacak, gülümseyerek hatırlanacak bir şekilde kalmayı başardı. Karakter hikayelerinin yanında, sahnelere verilen özen de kaliteyi artıran unsurlar arasındaydı. Buna ek olarak, ekibin samimiyeti, birlikte çok eğlenmeleri, oyunculardan set çalışanlarına, resmi sayfa adminine kadar herkesin sıcaklığı ortamı daha güzel kılıyordu.

ELİMİ BIRAKMA ile ilgili görsel sonucu"

Başroller Alina Boz ve Alp Navruz’un egosuz tavırları da izleyicinin diziye olan tutumu için önemliydi. Başladığı günden beri güzel geçen setler ve yapılan paylaşımlarla gönülleri fetheden ikilinin arkadaşlığı da özellikle genç kitle için büyük bir bağlayıcı oldu. Mutlulukları yüzüne yansıyan, işini severek yapan pırıl pırıl iki insanın böyle bir projede buluşması herkes için sevindirici.

ELİMİ BIRAKMA ile ilgili görsel sonucu"

İşine özen gösteren, kamera önü ve arkasındaki bütün emekçilere, bize iki sezondur sundukları bu güzel hikaye için teşekkür ediyor ve bu zamana kadar sahip çıktıları için minnet duyuyoruz.

Biz izleyiciler olarak, unutmayacağımız güzellikte bir serüvene şahit olduk, tatlı hareketli bir dünyaya dahil olduk. Onların da edindiği arkadaşlıklar ve biriktirdikleri anılarla Elimi Bırakma’yı çok güzel hatırlayacağından eminiz.

Alina ve Alp’in kendilerini geliştirmek için gösterdikleri çabanın yakından takipçleri olarak, nasıl ilerlediklerini bizzat gördük. Bundan sonraki kariyerlerinde ikisine de bol başarı ve güzellikler diliyoruz. 🌺

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!