tds_thumb_td_300x0
Elimi Bırakma | Cenk Çelen’i Neden Seviyoruz ?

        Centilmen, sevdiklerine düşkün, cesaretli, korumacı, karizmatik.. Elbette yalnızca bunlar değil! Elimi Bırakma’nın dertli, gözükara prensini neden seviyoruz gelin hep birlikte bakalım.

 

   1) Romantizm

Yani tabii ki. Kabul etmek lazım, adam romantik. Sevgi dolu sözler, sürprizler, jestler..

Aklınıza bu tarz tonla sahne gelmiştir eminim. Sevgisini sık sık güzel şekillerde hisettiriyor çünkü biricik aşkına. Aldı bir puan!

 

2) Nezaket 

Dikkat dikkat! En önemli olduğuna inandığım kısım. Cenk çelen düzgün bir insan. Neyi kastediyorum: saygılı ve kibar. İnsanlara nasıl davranması gerektiğini biliyor. Yüzlerce dizi filmde gördüğümüz maçoluk, dağ ayılığı, efendime söyleyeyim ula Azra’lar, höstler möstler, sevdiği kadına(!) karşı hayvanca çıldırmalar, el kol yapmalar yok. Sinirlenince, sesini yükseltince “erkekliğinin(!)” arkasına sığınmıyor ve asıl “delikanlılık” olan şeyi yapıyor. Çok basit, hatasını anlayıp özür dilemek. Kırıcı olmamak için elinden geleni yapması, onu diğer yaygın erkek karakterlerden ayırıyor ve sevmemizi sağlıyor. 

 

3) Özgüven

Kendine güvenmesi, şirkettekilere veya iş gereği tanıştığı kişilere olan tavırları, güçlü duruşu.. Densizlik yapana, hak edene haddini bildirmesi onu sevmemiz için başka bir neden. İzleyen herkesin bu tarz sahnelerinde içinin yağlarının eriyip güzel bir oh çektiğine eminim.

 

4) Sevimlilik

Evet yanlış okumadınız. Limon sahnesi, kıskançlık sahneleri, kek yeme sahnesi.. İnsan gülmeden edemiyor, özellikle mimikleri o anlarda öyle komik oluyor ki! Seviyoruz, daha bol olmasını temenni ederiz. Tabii dertler bitmek bilirse. 

 

Ekstra! 

Yani yetenek mi desem, ilgi alanı/hobi mi bilemedim. Koca sezonun sonuna kadar sadece birkaç saniye görmüş olduğumuz müzik kısmı bir yana, Cenk’in spora olan düşkünlüğü de ayrı güzel. Arda’nın dediğinden yola çıkarak, adam döveceğine kum torbalarını, hocasını falan dövsün hani 🙂 İlk başlarda görmüştük aslında çok sağlam çalıştığını ama şimdilerde biraz hasret kaldık gibi.. Yetkililere duyrulur; bu özellikleri sayesinde de seviyoruz Cenk’i. Hatırlayın lütfen. 

 

Umarım keyifle okumuşsunuzdur.

Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!