Efsane Dizi Halka Geri Dönüyor! | Nerede Yayınlanacak?

Kadrosu

Trt1’in efsane dizisi Halka’nın TRT’nin kuracağı yeni bir uluslararası dijital platformda, tüm bölümleri internet süresine göre ayarlanarak devam edeceği kesinleşti. Halka’ya dair en çok merak edilen şey oyuncularının değişip değişmediği. İzleyicilerin tamamı kadronun sabit kalması taraftarı olsa da, dizide yer alacak oyuncuların aynı olup olmayacağı ne yazık ki hala belirsiz. Durumun netleşmesi için herkes oyunculardan bir işaret bekliyor.

Süresi

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de, başta genç kuşak olmak üzere, izleyicilerin büyük bir kısmının dijital içerik tüketmeye daha meyilli olduğu ve zamanlarını buna ayırdığı için Halka’nın dijitalde devam etmesi kararı almıştı. Sezon finali olarak anılan 19. bölümüyle malesef ki televizyona anlamsız şekilde veda edip sevenlerini üzen Halka’nın, uzun süredir geri dönmesi heyecanla bekleniyordu.

TRT ekranlarında yayınlandığı dönemde her bölümü ortalama 130 dakika süren Halka’nın dijital versiyonunun 50‘şer dakikalık bölümlerden oluşması öngörülüyor.

Sağlam bir sosyal medya gücüne sahip, en iyi yerli dizilerimizden biri olan Halka’nın esas kadrosu Kaan Yıldırım, Serkan Çayoğlu, Hazal Subaşı, Hande Erçel, Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal, Umut Karadağ ve Burak Sergen’den oluşuyor.

Yayın Tarihi

Uzun zamandır Halka’nın geri dönüşünü bekleyen izleyiciler, dizinin yeni halinin ne zaman yayına gireceğini merak ediyor ancak ne yapımcıdan ne de kanaldan henüz bir tarih bilgisi paylaşılmadı. Dizinin sevenlerinin gözü kulağı yetkili isimlerde.