Ecem Çalhan ile Partner Olsa Dediğimiz Oyuncular

Ecem Çalhan, Tozluyaka’ya 17. bölüm itibari ile veda edecek. Cemre’nin katil çıkması ile birlikte başlayan, Cemre’nin ölümüne kadar giden süreçte Ecem Çalhan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı çokça tartışılmıştı. Vefa karakterini canlandıran Durukan Çelikkaya gibi diziye bir süre flashback sahneleri ile devam eden Çalhan’ın önümüzdeki hafta itibari ile bu sahneleri de son bulacak.

Vefa’yı çatıdan iten kişinin Cemre çıkmasının ardından, karakterinin derinliklerine inilmesi ile birlikte oyunculuğunu daha çok gösteren Ecem Çalhan, Cemre Yılmaz karakterini adeta şahlandırdı. Karakterin psikolojik travmalarından doğan hem depresyon hem manik dönemlerini öyle iyi oynadı ki, seyirci Cemre karakteri ile kendini çok iyi bir ters köşenin içinde buldu.

Tabii, bu kadar seyir zevki veren bir karakter ve oyuncuya veda etmesi de zor oldu…

Hal böyle olunca Ecem Çalhan hayranları şimdiden yeni bir proje ve Ecem Çalhan ile birlikte izlemek istedikleri yeni bir partner arayışına başladılar.

Biz de bir hayal kuralım istedik. Güzel bir dijital projede, Ecem Çalhan ile kimleri partner olarak izlemek isterdik, buyrun listemize!

Selahattin Paşalı

Boran Kuzum

Mert Yazıcıoğlu

Alperen Duymaz

Metin Akdülger

Cem Yiğit Üzümoğlu

Çağatay Ulusoy

Ramazan Mert Demir

Burak Deniz

JÜRİ ÖZEL: Ulvi Kahyaoğlu

Bu partnerliğe doyamadık! Dijital bir projede bu kimya mutlaka tekrar değerlendirilmeli!