Dancing Queens Filmi Netflix’e Geliyor

Dancing Queens 3 Haziran’da Netflix’te olacak. Filmin başrol oyuncuları Molly Nutley, Marie Göranzon, Claes Malmberg, Christopher Wollter, Rakel Wärmländer, Ann Westin, Max Ulveson, Mattias Nordkvist, Razmus Nyström, André Christenson, Emil Almén, Fredrik Robertsson, Robert Fux, Louie Indriana, Dominika Peczynski ile filmin koreografı olan ve ilk kez kamera karşısına geçen Fredrik Quiñones.

Dancing Queens’in yönetmeni Helena Bergström, senaryoyu Denize Karabuda ile birlikte kaleme aldı. Kostümler İsveçli moda tasarımcısı Camilla Thulin’in imzasını taşıyor. Müzikler ise Norveçli Gaute Storaas tarafından bestelendi.

Konusu

Hikâye, Bohuslän takımadalarındaki küçük bir adada yaşayan Dylan Pettersson (Molly Nutley) adlı 23 yaşındaki dans tutkunu kızı konu ediniyor. Dylan, zor durumdaki Queens adlı drag kulübünde temizlik yapmayı kabul edince kulübün yıldız dansçısı ve koreografı (Fredrik Quiñones) ondaki yeteneği keşfeder. Dylan gösterinin bir parçası olmak için can atsa da sonuçta o bir kızdır ve bu bir drag gösterisidir. Ancak istenirse elbet bir yol bulunur.

Kaynak. Netflix

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!