tds_thumb_td_300x0
Çukur’un 54. Bölümünde Neler Yaşanacak?

 

Pazartesilerin vazgeçilmezi Çukur’un bu haftaki 54. bölümünde Mahsun hiç beklenmedik bir anda Sultan’ın açtığı aşevine gelecek ve Çukur’dakileri sinirden deliye döndürecek!

Yamaç’ın, Çeto’nun herkesten sakladığı bir sırrını öğrenmesi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki kıyasıya mücadelede gerilimi artıracak. Mahsun’un beklenmedik bir anda Sultan’ın açtığı aşevine gelmesi Çukur’dakileri çok sinirlendirse de Sultan’ın, Mahsun’a olan ilginç tavrı herkesi şok edecek! Öte yanda, Uluç’un kızı Damla’nın yolu bu bölümde Koçovalılar ile kesişecek. Damla’nın Cumali ile aralarındaki inatlaşma ekran başındakilerde büyük heyecana sebep olacak. Ayrıca, büyük çatışmaların olacağı bol aksiyonlu Çukur 54. bölümünde sürpriz bir ismin Çukur’a veda edeceğini biliyoruz. Sosyal medya üzerinden seyircilerden, kimin öleceği konusunda Medet, Saadet gibi tahminler yoğunlukla geldi. Heyecan dolu bölümün sosyal medya etiketi ise Çukur izleyicilerinin çokça sevdiği #çatapat olacak!

 

Çukur’un kadrosunda kimler var ?

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Şenay Gürler, Uğur Yıldıran, Necip Memili, Erkan Avcı, Kubilay Aka, İlayda Alişan, Berkay Ateş, Kubilay Aka, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Mustafa Kırantepe, Aytaç Uşun, Ece Yaşar.

 

Çukur’un başrollerinden Aras Bulut İynemli kimdir?

 Aras Bulut İynemli 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nden mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır. İlk olarak Arka Sokaklar dizisi ile kamera karşısına geçen İynemli, 2010-2013 yıllarında Mete Akarsu karkaterini canlandırdığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile yeteneğini kanıtladı ve ülke çapında tanındı. 2013-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Bayezid rolünü canlandırarak hayran kitlesini artırdı. 2015 yılında ise Maral dizisinde şimdilerde yakın arkadaşı olan Hazal Kaya ile başrolü paylaştı. 2015-2016 yıllarında ülkemizde çok ses getiren efsane diz İçerde’de Umut(Mert) karakterine hayat vererek binlerce insanın favorisi oldu. Şimdilerde Çukur’un Yamaç Koçovalı’sı olan İynemli, aynı zamanda pek çok yerden defalarca bir çok ödül almıştır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!