Kanal D’nin yeni dizisi Çatı Katı Aşk çok yakında başlıyor! Daha önce yayınlanan tanıtımlar haricinde, dizinin 1. bölüm fragmanı da izleyiciyle buluştu. Dizi nasıl bir izlenim oluşturdu, neler düşündürttü gelin bir bakalım.

Öncelikle, Çatı Katı Aşk, kadrosuna aşina olduğumuz, uzun yıllardır ekranda görmeye alışık olduğumuz isimleri toplamış diyebilirim. Yeni yüzler görmeye hevesli bir kesim olsa da, bu durum, genel izleyiciye kendisini rahat hissettiriyor ve diziye daha kolay yaklaşmasını sağlıyor.

Başrollerinden üçü sevdiğim oyuncular olduğu için diziyi heyecanla bekliyordum. İhtiyaç duyduğum “çerezlik yaz dizisi” ihtiyacını karşılayacağı umudu vardı içimde. Ama ne yazık ki öyle olmadı. Ateşböceği dizisi sayesinde tanıyıp sevdiğim Nilay Deniz, Seviyor Sevmiyor’un Tuna’sı olarak kalbimi çalan Yiğit Kirazcı ve yakın geçmişte Her Yerde Sen’de izleyince sevgimin arttığı Furkan Andıç’ı bir arada görmek elbette güzel. Fakat hikaye şimdilik sallantıda gözüküyor.

Oluşturulmaya çalışılan mahalle havası, gösterilen bir iki sahne ve diğer detaylar fikir olarak güzel, ama gerçekleşince sanki bir şeyler eksik kalmış. Ne görsel ne de işitsel olarak beni tatmin etmedi ki beklentim çok da yüksek değildi. Zaten kimse sezonluk yaz dizilerinden üst düzey bir kalite ummaz diye tahmin ediyorum haliyle..

Kast haberleri ilk yayıldığında herkes çiftlerin yanlış eleştirildiği yönünde yorumlar yapmıştı, ben buna katılmamıştım ama fragmanı izledikten sonra hak verdim. Gerçekten de sevgili rolü yapan Furkan ve Nilay çift olmamalarına rağmen daha çok yakışmış. Bu yüzden masada çiftler çaprazlanınca biraz hayal kırıklığına uğradım.😂

Aslında ilk baş biraz umutsuz vaka gibi göründüğü için şans vermeyeceğimi düşünsem de, afişi HYS’ye son derece benzeyen 🙂 , izlemeyi özlediğim oyuncuları bir araya getiren bu romantik komediye en azından bir bölüm bakıp, sonra değerlendirmeye karar verdim. Umuyorum ki keyifli bir iş olur ve bizlere enerji verir.🌸 Görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz