Çatı Katı Aşk 11. Bölüm Fragman Yorumu

Nihayet! diye çığlık atmak istiyorum. Bölümlerdir yakındığım konu sonunda çözülüyor. Yılmaz kardeşlerin, YaTeş’in sahte evliliğinden haberdar olduğu ortaya çıkıyor bir şekilde. Şükür. Yasemin yine Yaseminliğini yapıp Ateş’e yükseliyor ama, Demir’in de bildiği ortaya çıkınca ne yapacak merak ediyorum. Bu sefer azar sırası Ateş’e geçer.😂

YasMir’in gidişatından çok memnunum. Yasemin henüz tam olarak kabullenememiş olsa da aşık olduğunu, hareketleriyle bunu gösterip duruyor. İkisinin birbirine yürüdüğü -daha doğrusu koştuğu- anlar çok keyifli. Bu bölümde de güzel sahneler olacak belli ki.

Ayşen de bütün inadını bir kenara bırakıp kabullendi durumu, kendini teslim etti Ateş’e. “Biz neyiz?” sorusuna cevap almamış olsa da, sevgili olduklarını yakında iyice anlayacaktır artık. Tek sorun ailenin buna nasıl tepki vereceği. Kırıp dökmeden, gözyaşları akmadan sesler yükselmeden çıkılabilse keşke şu işin içinden diyeceğim ama, imkansız gibi.😕

Herkes açısından yakalanma korkusuyla dolu bir bölüm olacak gibi, mutfakta çekirdek çitleyerek muhtelen dedikodu yapıyor olan Süheyla Perihan Gülriz üçlüsü dahil 🙂 O ortamın konusu erkekler, ona şüphe yok, ama Gülriz o gece orada mı kalıyor anlamadım, orası biraz ilginç açıkçası.

Çocuklar denizde botla nereye gidiyor çok merak ettim. Güzel bi tur falan mı atacaklar yoksa başka bir destinasyon mu var acaba? Perihan’ın şu mahalleye gelen kadın konusu uzattıkça uzatıldı, hala daha da uzatılacak gibi duruyor. O kadar sıkıcı, sinir bozucu ve gereksiz ki. Bölümün yarısını yiyen saçççma sapan bir olay. Keşke hiç yazılmasaydı. Ama katlanacağız mecbur, neyse. 

İnşallah yine çok eğlenceli ve güzel bir bölüm izleriz. Bu harika ekibe güvenim sonsuz, böyle harika bi iş çıkardıklarını için hepsini canı gönülden tebrik ediyorum. Görüşmek üzere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!