Çatı Katı Aşk 10. Bölümde Neler Olacak? | Fragman Yorumu!

Şu kim olduğu belli olmayan lanet karı dışında, fragmanı çok beğendim. Onu görmek istemiyorum, çünkü çok gereksiz uzatılıyor ve yer kaplıyor dizide açıkçası. Hiç hoşuma gitmedi sahneler. Hele de Gülriz’le Perihan arasındaki konuşma ve “tamam kocan başkasına bakmaz ama kadın dediğin de şöyle olur böyle olur. hep aynı giyisiler, saç makyaj” ve “siz baktınız da noldu, hala bekarsınız” tarzı cümleler dehşete düşürdü beni. Savunduğumuz, arkasında durduğumuz tüm değerlere, hak ve özgürlüklere ters, komik olacak diye aşırı saçma olmuş şeylerdi. Başka bir fikir bulunup öyle sahne yazılsaymış keşke onlara, bu şekilde değil 🙂 Ayrıca yanlış anlaşılmaların sebep olduğu böyle absürd sinir krizleri beni her zaman iter, hiç eğlenceli bulmuyorum. Bu konu hakkında söyleyeceklerim içimde kalmadığına göre, esas mevzuya dönebilirim. 

Aynı odadasınız nasıl uyuyorsunuz kıskançlıkarı, Demir’in her şeyi unutup muhtemelen herkesin içinde Yasemin’e yürümesi.. İnsanların bakışlarından belli durum, potlar kırılıyor kesin. 

Yalnız benim takıldığım şu. Yasemin’le Ateş eğer haaaalaaaa kardeşlerin sahte evliliği bildiğini birbirlerinden saçma bir şekilde saklıyorsa her şeyin içinden nasıl çıkıp ne türde açıklamalar yapıyorlar acaba? Elli kez geçiştirilebilecek bir şey değil ki bu. Sonuçta bilmiyor varsayıldığında Ayşen evli bi adamla takılıyor, Ateş de karısını aldatıyor oluyor Yasemin açısından. Diğer türlü de Demir evli bir kadına koşuyor, Yasemin de kocasını aldatıyor. Ateş’in de hiç umrunda değil gibiye geliyor. Göstermelik de olsa evliler ve bu bilip bilmeme karmaşası her şeyi mahvediyor gözümde. İkisinin de bilmesi lazımdı işte, bir an önce söylesinler böyle olmuyor çünkü. Eğer hepsi bilip iş birliği yapsa anlaşsa tamam ama..

Her şey ortaya döküldüğünde daha rahat edecekler zaten. Tamam Demir iki yükselik höt möt yapar ama illa kabullenecek. Zaten Ayşen’in evde oluşunu nasıl açıkladılar merak konusu. Eğer Yasemin için gelmiş bir şey getirmiş falan denecekse, Yasemin otomatik olarak anlamış olur Ayşen’in bildiğini. Bozuntuya vermez durumu kurtarır ama Ateş’e de baya kızar sonrasında, inşallah yaşanır bu. 😂 Azar vakti geldi bizim keretanın.

Demir de Ateş için geldim dese sonra söyleyecek bir şey bulamasa.. Aha bize eğlence çıktı yine. Zaten bölüm komediyle dolu oluyor sağolsunlar. O konuda ekibe güveniyorum. Hiç hayal kırıklığına uğramadım, hep güldürüyorlar helal olsun.

Son olarak, Gülriz ve Emin’in de arası düzeliyor gibi, romantik sahneler var. Tabi her şeyin böyle iyiye ve çözülmeye doğru gidişi final ihtimalini güçlendiriyor. 😓 Bu konuda çok konuşmayacağım ağlayasım geliyor. Ateşböceği’nin de kıymeti bilinmemişti. Eğer erken biterse bu dizi, bütün sektöre ve sırf görsellikten kazanan tüm saçma dizilere. 🙂 Sonsuza kadar laf sokmaya ant içerim, şimdiden söyleyeyim. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!