Cansu Dere, ”Ferhat ile Şirin” Dizisindeki Rolüyle İzleyiciyi Ekrana Kilitleyecek

Banu Karalı’nın hayattaki duruşu ve yaşadığı açmazlar herkesi etkileyecek!

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul’ Medya‘nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı, FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in başrol oyuncularından Cansu Dere kendinden emin, otoriter ve güçlü bir kadın olan Banu Karalı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Banu Karalı, anne ve babasının ölümünden sonra erken yaşta ailesinin sorumluluğunu almış, Kapalıçarşı’da mücevher ve antika işi yapan, güçlü bir kadın. Erkeklerin dünyasında, bir kadın olarak, kendini ve otoritesini kabul ettirebilmiş bir isim. Kardeşi Şirin ise hayattaki en değerli varlığı, bir nevi babasının emaneti. Herkesin çok iyi bildiği efsanevi bir aşk hikayesinden esinlenen “Ferhat ile Şirin”de izleyici için en büyük sürprizlerden biri de Banu karakteri olacak.
Klasik hikayenin aslında bilinmeyen yönlerini izleyeceğimize dikkat çeken başarılı oyuncu, projenin ekrana yansıyan hikayesindeki en büyük farkın aşkın her rengi ve halinin içinde barındırması olduğunu belirtiyor. Aşkın en derin ve en dramatik olanını ise Banu’nun yaşayacağının altını çiziyor.

Kadrosunda Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar, Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas, Nihan Gür, Zeynep Özyağcılar, Serdar Akülger, Ecenaz Uçer, Durukan Çelikkaya, Melisa Değer gibi sevilen oyuncuların yer aldığı yılın aşk dizisi “Ferhat ile Şirin”, etkileyici hikayesi ve güçlü isimleriyle 22 Kasım’da FOX‘ta.

Kaynak: www.fox.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!