Omuz Omuza, Selena, Arka Sokaklar, Papatyam gibi dizilerde oynadı. Verdiği uzun aradan sonra sanıyorum şu an bu satırları okuyan birçok kişi onu “Sen Anlat Karadeniz”deki Psikolog Volkan karakteriyle tanıdı. Şimdilerde Kanal 7’nin yeni gözdesi “Yemin”de canlandırdığı Kemâl karakteriyle dikkatleri iyice üzerine çeken başarılı oyuncuyu biraz daha yakından tanımak istedik.

O da bizi kırmadı. Bol reyting ve daha nice güzel projelerde görüşmek dileğiyle sözü kendisine bırakıyorum.

Keyifli okumalar 🦋

Klasik sorumuzdan başlayalım. Sizi çok iyi tanıyan birine gitsek sizi bize nasıl anlatırdı?

Klasik bir cevap olacak ama dürüst diye anlatırdı. Mükemmeliyetçi oluşum hoşnut olmadığım tarafım.

“Müjdat Gezen Sanat Merkezi” çıkışlısınız. Öğrencilik yıllarınızdan her hatırladığınızda sizi gülümseten bir anınız var mı? 🙂

Öğrencilik yılları hayatın en güzel günleri bence, dönüp baktığımda o yılların tamamını gülümseyerek hatırlıyorum diyebilirim.

Biyografinizi incelerken fark ettim. Sen Anlat Karadeniz’e gelinceye değin yaklaşık yedi yıllık bir ara vermişsiniz. Bu arada neler yaptınız? 🙂

Bu arada reklam çekimleri oldu, kendimi geliştirmek için çalışmalarda bulundum, oyunculukta böyle uzun aralar olabiliyor. Bu boşlukları iyi değerlendirmek çok önemli.

Peki “Yemin” kadrosuna girme süreciniz nasıl işledi? Dizinin hikâyesini ilk okuduğunuzda ne hissettiniz? Karakterde sizi cezbeden şey neydi?

Hızlı gelişti. Benim hızlı gelişen projelerım iyi başlar ve devam eder, yapımcı ve yönetmenlerımızle toplantı yaptık, olumlu sonuçlandı. Akabinde karakter analizleri ve okuma provalarına başladık, çekimler öncesi çok sık bir araya geldik. Bu bizi olumlu yönde etkiledi.

Bir önceki işinizde bir psikoloğu canlandırıyordunuz. Şimdi ise Leyla’nın deyişiyle “gergin” ama gerçekte yaralı bir karakteri canlandırıyorsunuz. Tekrar yaralanmamak adına kalbinin etrafına yalnızca kızının geçebileceği bir duvar örmüş. Sizce Volkan Kemâl’i bir seanslık görüşmeye ikna etse neler konuşurlardı?

Konu ne olursa olsun bir işin uzmanından danışmanlık alırsanız sizi olumlu yönde degiştireceği aşikar. Kemâl’in bu takıntılı yapısı üzerinde çalışırlardı, diye düşünüyorum.

Leyla ve Kemâl’in kalpleri küçük bir kızın sevgisinde buluştu. Onlar henüz bu durumu kabullenmeseler de içimizi ısıtacak bir hikâye bizleri bekliyor gibi ama bir yandan da Leyla’nın babası tarafında Kemâl’e karşı bir düşmanlık söz konusu. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Kemâl bu durumu öğrendiğinde Leyla’ya araladığı kapılarını geri kapatır mı?

Kemal mantıklı bir adam ama durum can sıkıcı. Nasıl olacak ben de bilemiyorum, senaryonun gelişimi ile iigili bilgim yok 😊

Dizi kısa sürede büyük ilgi gördü. Gelen yorumları okuyor musunuz?

Evet bu çok sevindirici. Ekip olarak özverili çakışıyoruz, karşılığını almak hepimizi cok mutlu ediyor. Yorumları fırsat buldukca okuyorum, yorumlar bizim için çok önemli.

Kemâl kişisel sınırları olan bir karakter. Can’la Kemâl iyi arkadaş olabilir miydi?

Yok, ben Kemâl gibi karakterlerden uzak duruyorum 😊

Geçmişe gitme şansınız olsaydı hangi âna tanık olmak isterdiniz?

Şu an aklıma doğumuma tanık olmak geldi.

Çekimlerden fırsat buldukça muhakkak yapmaya çalışıyorum dediğiniz bir aktivite var mı? Şöyle kafanızı dağıtan, yorgunluğunuzu unutturan cinsten 🙂

Spor çocukluğumdan beri hayatımın içinde. Her fırsatta spor yapıyorum, beni iyi hissettiriyor.

Takip ettiğiniz yerli/ yabancı diziler var mı?

Su sıralar kendi dizimi bile zor seyrediyorum. Son sezonlarını beklediğim yabancı diziler var. Game of the Thrones başta olmak üzere Vikingler, La Casa da Papel ve Daredevil’ı seyrettim son olarak.

Sizden sonra röportaj yapacağımız kişiye sorabileceğimiz bir soru önermek ister misiniz? 🙂

Geçmişine dönme fırsatı olsa neyi değiştirmek isterdi?

O MU BU MU?

Kitabı mı filmi mi? Filmi
Çay mı kahve mi? Kahve
Altyazı mı dublaj mı? Alt yazı
Futbol mu basketbol mu? Futbol
Tatlı mı tuzlu mu? Tuzlu
Spor mu klasik mi? Spor klasik 😊
Marvel mı DC mi? Marvel

Bizi kırmayarak sorularımıza verdiği güzel cevaplar için Can Bey’e, süreç içerisindeki nezaketi için de Ebru Küçükakar Menajerlik’ten Suat Bey’e teşekkürlerimle…
Sevgiyle kalın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz