tds_thumb_td_300x0
Burcu Biricik’i Birlikte İzlemek İstediğimiz 5 İsim!

Ekranların sevilen yüzü olup canlandırdığı her karakter ile “evimizin kızı” olmayı başaran Burcu Biricik’i son olarak Kuzgun dizisinde Dila ile izledik.

Dizinin ardından dinlenmeye çekilen başarılı oyuncu Burcu Biricik mart ayının sonunda yeni bir film için sete çıkmaya hazırlanırken ileride hangi 5 isimle görsek çok güzel olur diye düşündüm ve kendisine olan özlemimizi biraz dindirsin diye bu kez de bu yazıyı ele aldım, şimdiden keyifli okumalar dilerim.

-Halit Ergenç

İlk olarak ülkemizin usta isimlerinden olan Halit Ergenç’le rol almasını çok isterim. Kendisini çoktan kanıtlamış olan Burcu Biricik ve zaten usta olarak anılan Halit Ergenç bir projede buluşsa tadından yenmeyecek bir performans ile bizi ihya ederlerdi eminim ki. Daha önce Muhteşem Yüzyıl’da rol almıştı Burcu Biricik fakat Halit Ergenç’le sahneleri olmadı, Menekşe Hürrem Sultan’ın cariyesi idi bir de İstanbul Kırmızısı Filmi’nin galasına katılmıştı Biricik, neden beraber olan projelerinin galasına birlikte katılmasınlar ki değil mi?
Halit Ergenç’in şimdilerde adından söz ettiren Babil dizisi bittikten sonra güzel bir senaryo ile bir dram filminde veya tehlikeli bir çifti canlandırdıkları dijital projede yer almalarını istiyorum.

-Haluk Bilginer

Burcu Biricik henüz yolun başında bir oyuncu iken yaptığı röportajda usta oyuncularımızdan Haluk Bilginer ile sahneyi paylaşmayı çok istediğini dile getirmişti ilk sebeplerimden biri budur isteğinin gerçekleşmesini çok isterim. Usta bir oyuncu ile başrollerini paylaşacağı bir sinema filmi düşünülürse akla ilk gelen isim Haluk Bilginer olmalıdır bence… Dilerim ki Burcu Biricik bu güzel isim ile bir projede bir araya gelir ve bizlerin de gözleri şenlenir.

-Kıvanç Tatlıtuğ

Son olarak Çarpışma dizisi ile ekranlara gelen yakışıklı ve bir o kadar da yetenekli oyuncumuz Kıvanç Tatlıtuğ, ikiliye yazılacak güzel bir senaryo ile beraber ekranlara dönseler şahane olurdu herhalde. Görsel uyumları dahil performansları ile de birbirine yakışacak iki isim olduklarını düşünüyorum. Eğer bir gün bir araya gelirlerse seyircinin severek izleyeceği bir partnerlik ortaya çıkacaktır mutlaka.

-Canan Ergüder

Burcu Biricik ve Canan Ergüder’in olası bir gelecek proje de bir abla/kardeşe can verdiklerini ve bu iki kardeşin düşman olduklarını düşününce insan heyecanlanmadan duramıyor.
Fiziksel benzerlikleri ile iki oyuncu biz seyircileri abla/kardeş olduklarına ikna edecek ve ortaya kusursuz bir kast çıkacaktır.

-Demet Evgar

Son olarak ekranlara Avlu adlı dizi ile gelen yeteneği ile göz dolduran güzel oyuncu Demet Evgar ile izlemeyi çok mu çok isterdik harika olmazlar mıydı sizce de şöyle bolca ağlatan bir dram filminde beyaz sahnede buluşsalar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!