Burcu Biricik ile ‘Camdaki Kız’a Sayılı Günler Kaldı

Son zamanlarda ekranlara damgasını vuran Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazdığı kitaplardan uyarlanan dizilere bir yenisi daha eklenecek önümüzdeki günlerde. Bu seferki benim için diğerlerinden çok özel, heyecanla beklediğim Camdaki Kız adlı kitabı.

Niye bu kadar hevesle beklediğim malum, kitabın ana karakteri olan Nalan’a Burcu Biricik hayat verecek. Dizinin kadrosu tamamlandı, çekimleri gerçekleşti şimdi heyecanla yayın gününü bekliyoruz. 1 Nisan 2021 Perşembe günü @KanalD‘de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor Camdaki Kız.

Konusu

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli mimar bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da kısa bir zaman sonra hayatları gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Bir değişiklik olmadıysa eğer Burcu Biricik’in dizideki tam adı Nalan Yılmaz. Kendisine Kırmızı Oda’da büyük yankı oluşturan Can ile tanıdığımız Feyyaz Şerifoğlu eşlik edecek ilk sezonda. Kadrosu da çok geniş ve güçlü isimlerin oluşturduğu bir dizi Camdaki Kız. Hep beraber kadroya da göz atalım mı?

Burcu Biricik

Kadrosu

—Burcu Biricik
—Feyyaz Şerifoğlu
—Hande Ataizi
—Tamer Levent
—Nur Sürer
—Devrim Yakut
—Selma Ergeç
—Şerif Erol
—Tuğrul Tülek
—Nihal Menzil
—Feri Baycu Güler
—Hamza Yazıcı
—Merve Polat

Hele bir de diziden öyle güzel afişler geldi ki Burcu Biricik’in ülkemizde yaşayan bir Türk sanatçı olduğunu bilmesem Hollywood starlarından biridir herhalde diye düşünürdüm ki fikrimce onları kıskandıracak bir yeteneğe ve güzelliğe sahip. Ekranlarda güzel enerjisiyle, duru yeteneğiyle hep olması gereken bir isim. Adı, ünü ne kadar büyürse büyüsün karakteri hiç değişmedi senelerdir kalbimizi yeteneği ve güzelliğinin yanında bu güzel huyu ile de fethetmedi mi zaten? Bakalım o şahane yeteneği dramla harmanlanınca bakalım ortaya ne can alıcı sahneler çıkacak…

Heyecanla beklemekteyiz, uğurlarla gelsin Camdaki Kız. Tüm ekibe bol şans ve uzun bir ekran ömrü dileriz.