tds_thumb_td_300x0
Bu Hafta Ne İzledik? (6-12 Mayıs)

1. Disney, Avatar ve Star Wars Filmlerinin Yeni Vizyon Tarihlerini Açıkladı!

avatar ile ilgili görsel sonucu

Avengers: Endgame ile büyük ses getiren Disney, gelecek filmler hakkında duyurular yapmaya başladı, üç yeni Star Wars filmi açıkladı ve bazı filmlerin çıkış tarihleri ise değiştirildi. Listedeki filmler arasında, merakla beklenen Avatar da bulunuyor. Ulaşmak için tıklayın!

 

2. Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm Yayınlandı. 

Sosyal medyada hem masada duran starbucks bardağıyla eleştirilerin odağındaki hem de içeriğiyle çok konuşulan bölümün yorumuna buradan ulaşabilirsiniz. 

 

3. The CW Yeni Sezonda Yayınlayacağı Dizileri Duyurdu!

ABD’nin fantastik ve gençlik dizileri ile ünlü kanalı The CW, 2019-2020 sezonunda yayınlayacağı üç yeni diziyi duyurdu. İçerikleri için yazımıza göz atabilirsiniz.

 

4. Emilia Clarke’dan Yeni Film Haberi Geldi!

emilia clarke ile ilgili görsel sonucu

Game Of Thrones’in finaline çok az süre kalmışken, dizinin yıldızı, sevilen oyuncu Emilia Clarke’den yeni proje haberi geldi. Filmin konusu, içeriği ve diğer detaylar için tıklayın!

 

5. Televizyonda Final Yapacak Avlu’nun platform değiştireceği kesinleşti!

avlu ile ilgili görsel sonucu

Sevilen uyarlama dizi Avlu’nun akıbeti uzun süredir tartışma konusuydu. Avlu’nun izleyici kitlesi bir yandan yetkililere dil dökerken öte yandan dört gözle iyi haberler bekliyordu. Sonunda beklenen oldu, dizinin sezon finali yapacağı ve yayın hayatına başka bir yerden devam edeceği kesinleşti. Kadrosunda ve içeriğinde değişikliklerin de olacağı Avlu’nun duyuru haberi için yazımıza bakabilirsiniz.

 

6. The Protector’dan Bir Başarı Daha!

the protector ile ilgili görsel sonucu

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı ilk Türk Netflix original dizisi Hakan: Muhafız (The Protector), 2. sezonu ile Nisan ayında İngiltere’nin en çok izlenen Netflix dizileri arasına girdi. Nisan ayında yabancı dildeki en çok izlenen 10 dizi için 👉 liste.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!