tds_thumb_td_300x0
Bayram Tatilinde İzleyebileceğiniz 5 Yabancı Dizi
  • 9 günlük bir bayram tatiline girmiş bulunmaktayız! Bayram tatilinizi değerlendirebileceğiniz, bayramınızı daha neşelendirecek dizi önerilerimiz var! Henüz sadece 1-2 sezon yayınlanmış bu diziler tam da tatil sürenize denk gelecek tadı damağınızda kalmadan bir solukta tamamlayabileceğiniz türden… İşte bayram tatilinde izleyebileceğiniz 5 yabancı dizi listesi!

1) Stranger Things

Hawkins kasabasında kaybolan çocuklarla ve yerin altındaki tersten dünya ve birçok yaratıkla henüz tanışmadıysanız henüz sadece 2 sezon yayınlanmış olan Netflix’in en ses getiren dizisi Stranger Things’i kesinlikle öneriyoruz. Tatilde bir solukta bitirebileceğiniz türden bir korku, gerilim dizisi! Korku dediğimize bakmayın 80’lerin o güzel ve sıcak yüzünü de görüyoruz elbette dizide 🙂

2) Anne With An E

Son dönemin en beğenilen dizilerinden olan Anne With An E, ”Yeşilin Kızı Anne” adlı romandan uyarlanmış bir Netflix dizisi. Anne yetim bir çocuk, Green Gables’a evlatlık olarak geliyor. Yeni arkadaşları, aşkları, kasaba ve dönemin mükemmelliği ile anlatılmayacak yaşanacak türden buram buram sanat kokan bir dizi!

3) This Is Us

This is US henüz sadece 2 sezon yayınlanmış ancak özelikle de yarattığı Jack Pearson karakteri ve Emmy ödülüyle şimdidn efsaneler arasına adına yazdırdı. Flashbackli anlatımı ile oldukça ilgi çekici olan dizi adı üzerinde olduğu gibi bize, bizi anlatıyor. Anlatılmaz yaşanır türden bir dizi daha. Bu diziyi izlerken bir yandan içiniz ısınacak biryandan da ağlamaktan baya bir peçete tüketeceksiniz! 🙂

4) Dark

Son zamanların en beğenilen ve dikkat çeken bilim kurgu dizisi Dark’ı kesinlikle öneriyoruz. Henüz 1 sezonu yayınlanmış olan Dark, zamanda yolculuk ve kayıp insanları konu alan ve deyim yerindeyse adeta ”mind fuck” yaşatan bir dizi!

5) The End Of The F***ing World

Listemizi yıla damgasını vuran bir Netflix dizisi ile sonlandıralım. Sadece 8 bölümden oluşan bu dizi, size dizden çok bir film deneyimi yaşatacak diyebiliriz. Konusu, karakterleri, müzikleri ve çekimleri ile kendine hayran bırakan muhteşem bir tarza sahip dizi henüz izlemediyseniz kesinlikle bayram tatilinize çok iyi gelecek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!