Ailem Robotlara Karşı Netflix’te Yayında!

Oscar ödüllü “Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde” ve “Lego Filmi”nin yaratıcıları bu kez bir animasyon filmiyle karşımızda. Aksiyon komedi filmi “Ailem Robotlara Karşı” kendilerini hayatlarının en büyük macerasında, dünyayı bir robot kıyametinden kurtarmaya çalışırken bulan sıradan bir ailenin öyküsünü anlatıyor. 

Michael Rianda (Esrarengiz Kasaba) tarafından yönetilen filmin yapımcılığını Kurt Albrecht ile Oscar ödüllü yapımcılar Phil Lord ve Chris Miller üstlendi. Filmin İngilizce seslendirme kadrosunda Abbi Jacobson, Danny McBride, Maya Rudolph, Beck Bennett, Fred Armisen, Eric Andre ve Oscar ödüllü Olivia Colman yer alıyor. “Ailem Robotlara Karşı” bizleri eşsiz kılan nitelikleri kabullenmek, teknolojiyle dolu dünyamızda insan olmanın anlamını kavramak ve beklenmedik olaylar yaşandığında bizler için en önemli kişilere sıkı sıkıya tutunmak üzerine bir film.

Konusu

Her şey yaratıcı ve aykırı bir tip olan Katie Mitchell’ın hayallerindeki film okuluna kabul edilmesiyle başlar. Katie evden ayrılıp kendisini anlayan insanlarla tanışmaya can atarken doğa tutkunu babası bir fikirle çıkagelir. Aralarındaki bağı güçlendirmek için onu okula ailece götüreceklerdir. Böylece hep birlikte oldukça tuhaf ve zorlama bir yolculuğa çıkarlar. Her şey beklendiği kadar berbat geçerken aile kendini bir robot ayaklanmasının ortasında buluverir. Akıllı telefonlardan robot elektrikli süpürgelere ve şeytani Furby’lere kadar her şey gezegendeki insanları yakalamak için kullanılmaktadır. Şimdi insanlığı kurtarma görevi neşeli anne Linda, Katie’nin tuhaf erkek kardeşi Aaron, pofuduk köpek Monchi ve iki şapşal ama sempatik robot dâhil Mitchell ailesinin omuzlarındadır.

Kaynak: Netflix 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!