tds_thumb_td_300x0
Zaman Yolculuğu-Unutulmayan Dizi Çiftleri

Final yapmış dizilerden en çok konuşulan çiftler listesine hoş geldiniz.

1- Şebnem ve Selim

Kaçak Gelinler dizisin de tanıdığımız Şebnem ve Selim çok konuşulmuştu. Aslında İzmir de yaşayan Şebnem kendi düğününden kaçan damadın peşinden giderek İstanbula gelmişti. Orada küçük bir tartışmayla tanıştığı Selimle yolları kesişti. Kısa sürede birbirlerine aşık olup komik ve neşe dolu ilişkilerini bizlerede yansıtmışlardı.

2- Zeynep ve Kerem

Güneşi Beklerkenen dizisinde izlediğimiz Zeynep ve Keremin hikayesi de çok dikkat çekiciydi. Zeynep okulunu değiştirip Kerem’in okuduğu okula kaydolmuştu. Birbirlerinden nefret ederek başlayan ilişki daha sonra büyük bir aşka dönüştü. Büyük aşklar kavgalarla başlar demişler.

3- Yaman ve Mira

Medcezir dizisinde gözümüze çarpan Mira ve Yaman’ın hikayesi de çok farklı. Yamanın abisi hapse girmesi ile Yaman’ın değişen kaderi yeni bir aşka da imza attı. Avukatının yanına taşınan Yaman zenginlerin hayatını hep kınamıştı. Daha sonra Mira ile tanışıp kaynaşmıştı. Zorlu bir zamanın ardından Sevgili olan ikilinin başı beladan hiç çıkmadı. Üstelik Mira’nın hastalığı da çoğu zaman yan etkilerini gösterdi. Birlikte yaşadıkları tüm kötü günlerin inadına hayatlarını mutlu sürdürmeye devam ettiler.

4- Elif ve Ömer

Kara Para Aşk dizisin de severek izlediğimiz Elif ve Ömer çiftinin hikayesi de çok farklı bir nokta da başlamıştı zaten. Elif’in babası ölmüştü üstüne kardeşi kaçırılmıştı. Ömer’in ise nişanlısı araba da ölü olarak bulunmuştu. Ömer komiser olarak olayı çözmeye çalışırkenen Elif ile yolları kesişti. Birlikte çözmeye çalıştıkları olaylarla birlikte aşka yenilmeği de başardılar. Sevgili olan bu çift tüm hayal kırıklıkları ve ihanetlerle gerçekleri bulup hayatlarına cesur birşekilde devam etmişlerdi

5- Selin ve Ali

Güneşin Kızları dizisinde yükselen ve sevilen çifi  Ali ve Selin’in hikayesi de çok farklı. Selin’in annesi Ali’nin babası ile evlenme kararı aldıktan sonra İzmir den İstanbula taşındılar. Orada girdikleri ortam da Selin ayak uydurmayı başarmıştı. Emre ile olan birlikteliğin yanı sıra Ali ile de yakınlıklar başlamıştı. Başta Ali Selin’e karşı büyük bir öfke ve nefret duyuyordu. Fakat için de olan o yaralı küçük çoçuğu sadece Selin farketmişti. Aynı şekilde Ali de Selin’in için de olan kırgınlıkları görüp yardımcı oluyordu. İkisi de bir tek birbirlerine tüm yaralarını sunmuştu. Büyük acıların içerisin de tutkulu aşkı bulduktan sonra ikisi de herşeye rağmen mutlu olmayı başardılar.

6- Defne ve Ömer

Kiralık Aşk dizisin de çok sevilerek takip edilen Defne ve Ömer çifti de az şey yaşamadı. Paraya sıkışan Defne Neriman’ın sunduğu teklifi kabul etti. Ömer’in yanına onu kendisine aşık etmek için giren Defne duygularının da plana göre hareket etmeyeceğini düşünmemişti. Asistanı olarak Ömer’in hayatına girdiğin de aşk itirafları duymak için seyirciler de az beklemedi. Sonun da aşka yenildiklerin de düğün de tüm gerçekleri Ömer’e anlatan Defne, düğünün de terk edilmişti. Aralarında ki aşkın aldığı ilk darbe ile yinede ayakta durmaya başarıp tekrar birbirlerini affedişlerle sevdiler. 

7- Nihan ve Kemal

Kara Sevda dizinin gerçekten kara sevdası olarak geçen Nihan ve Kemal acıların için de aşkı bulmuş bir çifti. İlk bakışta aşık olan ikili güzel bir birliktelik yaşamıştı. Fakat Nihan’ın kardeşi Ozan bir cinayete karışmıştı ve bunları gören Emir Nihan’ı tehtit etmişti. Kemal’ın evlenme teklifini red edip Emir’le evlenen Nihan hayatının sonuna kadar Kemal’ı seveceğini biliyordu. Kemal uzun bir süre sonra Kadının neden terk ettiğini öğrendikten sonra Nihan’dan vazgeçmemek için herşeyi yaptı. Sonunda Emir denilen adamdan kurtulan Nihan Kemal ile evlendi. Böylece bebeklerini de birlikte büyüttüler. Emir vazgeçmedi ve hain bir tuzak üzere Kemal’in maine basmasını sağladı. Kemal’ı kurtaracak hiçbirşey kalmayınca Nihan’i da kurtarmak için Emir’le birlikte patlamayı göze aldı. Hikayeleri Kara Sevda olarak bitti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!