Youtube’da Ne İzledik? | FASTER

Selamlar! Çok heves dolu bir halde yazmaya başlıyorum bu satırları, uzatmadan konuya gireceğim. Uzun zamandır içerik üreten ancak son zamanlarda tanınırlığı hayli artan, kaliteli eleştirileri ve eğlenceli üslubuyla bilinen sevgili Murat Soner‘in önerisiyle keşfettiğim bir kısa filmden bahsedeceğiz bugün.

Bir aksiyon filmi olan “The Cure” yaklaşık yarım saatten oluşuyor ve içeriği inanılmaz güzel. Eğer bu cümleyi yazmak yerine söylüyor olsaydım inanılmaz kelimesini heceleyerek ya da aşırı vurgulayarak söylerdim, o derece bir başarıyı kastediyorum.

İzlemesi çok keyifli ve çekimleri müthiş olan bu işin en önemli yanı ise, Türk isimlerin ellerinden çıkmış olması. Oldukça az sayılabilecek bir bütçe ile böyle harika bir şeye imza atmış olmaları ağızları açık bırakıyor desem yeridir.

Başlıkta ismini gördüğünüz Faster ise bu kısa film The Cure’un bir parçası veya uzantısı olarak düşünülebilir. Kanalda ayrı bir video olarak yayınlanmış halde bulabilirsiniz. İzleyip izlemeyeceğinize karar vermek için kullanabileceğinizi düşündüm. Faster 11 dakikalık bir video ama sizi heyecanlandırmaya kesinlikle yetiyor.

Ahmet Atalay

Birçok aksiyon dizisine/filmine/sahnesine taş çıkartacak çekimleri gerçekten takdir edilmeyi hak ediyor ve bu emeğin Ahmet Atalay‘a ait olduğunu bilmek gurur verici. Kendisini daha yakından tanımak isterseniz Mayıs, Haziran 2020 civarlarında yaptığı röportajlara göz atabilirsiniz ama ondan önce, eserlerine bakmanızı tavsiye ederim.

Sektörde ses getirmeyi başarmış The Cure’un yalnızca çekimleriyle değil, konusuyla da ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Filmi ücretsiz izlemek için yapmanız gereken tek şey ise aramaya THE CURE Short Film yazıp THE CURE MOVIE OFFICIAL adlı kanaldaki videoyu açmak. Şimdiden iyi seyirler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!