tds_thumb_td_300x0
Yıllandıkça Güzelleşenlerden: İpek ve Fikret

İpek ve Fikret, birlikte olmaya başladıkları ilk andan itibaren bir iyi bir kötü sürdürdükleri ilişkilerinin gidişatını İstanbullu Gelin’in 75. bölüm fragmanında bize müjdeliyorlar!

İstanbullu Gelin dizisinin izleyicilerinin İpek ve Fikret’e olan bakış açıları da aynı bu ikilinin ilişkisi gibi inişli çıkıştı.

Bir tarafta ilk zamanlar entrikalarına şahit olduğumuz, bir sevip bir soğuduğumuz ama son zamanlarda izleyicinin adeta kalbinde çiçek açtıran cağnımız İpek’imiz, bir tarafta ise bir yandan üzüldüğümüz ama bir yandan da her bölüm bizi bir şekilde kızdırmayı başaran Fikret’imiz. Bu ikilinin ilişkileri tabii normal olmayacaktı.

Her ne kadar izleyici bu durumun farkında olsa da artık son zamanlarda biraz sıkılmaya başlamıştık doğrusu. Çünkü ”asla düzelmeyecek” dediğimiz Fikret’in bir şeylerin farkına varmaya başladığını gördükçe hepimiz bu ikili için heveslendik, hem de oldukça fazla. Ha tabi bu süreçte Okan’ın asıl niyetinin farkına varamayan İpek’e de bir miktar kızmadık değil. Ama olsun, hep Fikret mi hata yapacak? İpek de bir şeyleri yaşayarak gördü işte, daha ne olsun? 

İstanbullu Gelin’in 74. bölümünün final sahnesinde Fikret’in İpek’e tekrar adım atması hepimizi heyecanlandırdı, öyle ki 75. bölümün fragmanını merakla bekliyorduk. Nihayet İstanbullu Gelin’in 75. bölüm fragmanı tatlı mı tatlı twitter adminimiz tarafından paylaşıldı. Ee İpek ve Fikret çiftini sevenler için de böylece şenlik başlamış oldu. Hem de daha bölümü izlemeden! (Yazar burada her şeyin rüya olmasından biraz korkuyor…)

İstanbullu Gelin’in 75. bölüm fragmanında İpek’e her şeye sıfırdan başlama teklifi yapan Fikret’e hepimiz ”yaaaaaaaa” diye tepki verdik biliyorum. Ama gerçekten çok beklemiştik bu mutluluğu biz, ne yapalım!

”Kendimi yıldız gibi hissetim”

İpek’in ağzından bunları duymak… Hem de onca zaman sonra. Tüm yaşadıklarını geride bırakınca artık ikisi de bu mutluluğu öyle hak ediyor ki, bozulacak diye korkmaya başladım şimdiden. Neyse kötü düşünmeyelim, her şey güzel olacak.

Ha bu arada fragmanı hala izlemeyenler için şuraya bırakıyorum, iyi seyirler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!