Yerli Dizilerden Özlediğimiz Kadın Karakterler!

Her gün yeni bir dizi başlıyor, hayatımıza farklı karakterler giriyor. Giriyor da, hiçbiri eskilerin yerini tutmuyor. Hey gidi! diyeceğimiz sağlam senaryolu, kaliteli dizilerin özlediğimiz karakterlerini derledik! 

 

Poyraz Karayel – Ayşegül 

Liste başı tabii ki onun. Güzeller güzeli, çileli, çekmediği dert kalmayan Ayşegül. Yaşadıklarıyla, söyledikleriyle, aşkıyla, sabrıyla, gözyaşları ve gülüşleriyle içimize işlemişti. Akıl alıcı güzelliği ve harika kombinleriyle de unutulmazlar arasında kesinlikle! İçimizi yakan vedasıyla ayrıldı aramızdan ama hiç çıkmadı aklımızdan. 

 

Kardeş Payı – Feyza 

En sevdiğim dizilerden biri olan Kardeş Payı’nın biricik Feyza’sı. Seda Bakan’a çok yakışmıştı komedi ve bu rol. Herkesin gözlük taktığı, sahnede şarkı söylediği videoyu hala açar açar izlerim. Dolana, ay dolanaa..😂

 

Yasak Elma – Zeynep

Kimse kusura bakmasın ama bu korkunç, felaket kötü dizinin tek güzel karakteriydi Zeynep. Zaten hemen sıyrılmıştı hepsinin arasından. Binlerce kişi yalnızca onu sevdiği ve Alihan’la olan aşkına duydukları ilgi için izliyordu diziyi. Kalan entrikalar, iğrençlikleri kimsenin umursadığı yoktu. Çok tatlı, sevimli, düzgün bir kızdı Zeynep. Yalansız dolansız, samimi.❤ İyi ki hayatımıza girdi.

 

Kara Sevda – Nihan

Çaresizliğin kanlı canlı hali Nihan. Aşkından vazgeçmek, ondan kaçmak, onu üzmek zorunda kalan Nihan. Ailesi bildiği tek kişiyi, kardeşini kaybedip feryadıyla yürekleri dağlayan Nihan.. Hep yargılandı, üzüldü ama onu anlayan tek kişi bir parkta gördüğü küçük bir çocuk oldu. Kesinlikle özleniyor. 

 

Seksenler – Nazlı

İnanılmaz başarılı, gerçekçi ve eğlenceli bir diziydi Seksenler. Her karakteri de özel, sevilesiydi. Nazlı da onlardan birisi. Annesiyle çekişmeleri, kardeşleriyle olan ilişkisi, uzun süre abi dediği Ergun’la yaşadığı aşk. Konuşma tarzı, mimikleri, işvesi cilvesi.. Gizlice çalışıp üniversite sınavını kazanması bile aklımızda.💕