tds_thumb_td_300x0
Yerli Dizilerdeki Favori Yılbaşı Bölümlerimiz!

Yeni yıla sayılı günler kala herkesi tatlı bir telaş aldı. Kutlama planı yapanlar, tatil ayarlayanlar, hediyelerini hazırlayanlar.. derken herkes iyi kötü ne yapacağına karar vermiş durumda. Kimileri saat gece yarısı 00.00’ı vururken sokaklarda, mekanlarda olmayı tercih ederken bir kısmımız da o günü sıcacık evlerinde, sevdikleri birkaç kişiyle geçirmeye karar verdi. Tombalalar hazırlansın, şapkalar takılsın!

Ev kuşları için hazırladığımız liste bizi zamanda yolculuk yaparak çocukluğumuza, özlediğimiz o tatlı günlere götürecek. Yabancı yapımları bir kenara bıraktık. Hepimizin aşina olduğu, neredeyse ezbere bildiğimiz o efsane yerli dizilerimiz geliyor! Üstelik özel konuklarıyla birlikte.

1.Avrupa Yakası

Hanginiz inkar edebilir ki her gülmek istediğinde açıp izlediğini? Yalnız olsanız da, arkadaşlarınızla olsanız da yılbaşı için en güzel seçeneklerden biri onu izlemek! Birden fazla senede yayınlandığı için 73,144,107/8 bölümlerinin yılbaşı temalı olduğunu söylemeden geçmeyelim.

2. Geniş Aile

Aranızda bu diziyi özlemeyen var mı? Yoksa o şarkısı hemen zihninizde çalmaya mı başladı?

Günüm gün olmaz, seni görmeden..

En eğlenceli yılbaşı bölümlerinden biri de kesinlikle Geniş Aile’ye ait. Cevahir, Ulvi bizi bekliyor olsa gerek!

3. Alemin Kralı

En ikonik dizilerimizden biri tabii ki Aslan Kral’ın dizisi. Her bölümü ayrı güzel elbette ancak ufak bir hatırlatma ve bolca tebessüm için yılbaşı bölümünü izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz! Çok eğlenmek garanti.

4. Hayat Bilgisi

Çocukluğumuzun neşesi! Hem güldüren hem ağlatan sımsıcak bir okul hikayesi. Kopil, Ortega, Gamze, Kerem, Rüya hatta hocalar. Pardon öğretmenler! 😊 İşte yeni yıla keyifle girmenin bir başka yolu. Hayat Bilgisi yılbaşı bölümü.

5. Seksenler

Eğer günü ailecek geçirecekseniz şiddetle tavsiye etmekle beraber, gerek senaryosu gerek oyunculuklarıyla her kesime hitap ettiğini eklemek isteriz. Gıptayla bakılacak o yılların, o mahallenin özlemi bir yana, o hatıralara şahit olmanın güzelliği de apayrı! Seksenler yılbaşı özel de, 31 Aralık için güzel bir seçenek.

6. Leyla ile Mecnun

Geldik gönül tahtlarının sahibine! Bu diziyi artık anlatmaya, tanıtmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Sık sık herkesin açıp izlediği kesin. Ancak yeni yıla girerken biraz gülmek, biraz duygulanmak e sonrasında ta tabii ki olaysız dağılmak isityorsanız Leyla İle Mecnun elbette size eşlik edecektir! 😊

Bizden bu kadar! Hepinize sağlık, huzur, neşe dolu bir yıl dileriz. 2020 hepimize güzellikler getirsin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!