Yeni Nesil Dedektif Animasyonu: Grimsburg

FOX’un yepyeni animasyon komedisi GRIMSBURG’un başrolünde Emmy ödüllü Jon Hamm (“Mad Men,” “Top Gun: Maverick”) yer alıyor. Jon Hamm aynı zamanda dizinin baş yapımcılığını da üstleniyor. Catlan McClelland ve Matthew Schlissel dizinin yaratıcı ve ortak yapımcıları. Gail Berman, Hend Bağdaty, Connie Tavel, Chadd Gindin ve Jon Hamm yönetici yapımcılar olarak görev yapıyor.

Prömiyerden önce 2. Sezon Onayı

Fox, Jon Hamm’ın başrolde olduğu animasyonlu komedi ‘Grimsburg’un daha ilk sezonu yayınlanmadan 2. sezonu için onay verdi. Duyuru, Fox Entertainment eğlence başkanı Michael Thorn tarafından Variety’nin baş editörü Cynthia Littleton tarafından yönetilen bir MIPCOM panelinde yapıldı.

“Grimsburg”un şu anda bir prömiyer tarihi yok, ancak dizinin 2023’te başlaması bekleniyor. 

Konusu

GRIMSBURG’da, Marvin Flute (Hamm), bir yamyam palyaçoyu yakalayan veya yüzyıl ortası modern bir gardıropu doğru bir şekilde tanımlayan en büyük dedektif olabilir. Ama hala çözemediği bir gizem var – ailesi. Şimdi herkesin bir ya da üç sırrının olduğu Grimsburg kasabasına geri döndüğüne göre, sevmekten asla vazgeçmediği eski karısıyla kendini kurtarmak için gereken her ipucunu takip edecek, bu oğluyla takılmak pahasına da olsa.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!