tds_thumb_td_300x0
Yeni Dizi “Gel Dese Aşk” | Tanıtım Yorumu

Başta kanalı olmak üzere genel verdiği hava vb. sebeplerle önyargılı yaklaştığım bir iş olan Gel Dese Aşk’ın ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu. Başrolünde sevdiğim bir oyuncu olan Erkan Petekkaya olması sebebiyle biraz umutla yaklaşsam da, videoyu izleyince düşüncelerimde haklı olduğumu anladım. Şimdiye dek gördüğüm en anlamsız ve rahatsız edici sahnelerden biri olan adamın kızı yaşındaki birine koşuşu ve o anların bize ne anlatmak istediğini tam olarak çözememiş olmakla beraber, sonrasında (fragmanın başında dinlediğimiz hikayeyi anlatan kadın olan) eşinin onun yanına gelip ceketini düzeltmesi gibi bir şey izledik.

Öncelikle korkunç bir kast. Eğer doğru tahmin ediyorsak, yani o genç oyuncuyla aralarında bir ilişki yazılacaksa her anlamda fail. Üslubumu oldukça düzgün tutmak için çabalıyorum ama bu işlerden sorumlu kişiler neyi hedefliyor merak içerisindeyim. Yapımcı, senarist, kanal ve diğer herkes..

Verilen bilgilerden öğrendiklerime göre, bize sunulacak hikaye evli olan ama sorunlar yaşayan çiftin aşkı yeniden bulması olacakmış. Başka insanlarda mı yoksa başka insanlarla denedikten sonra birbirlerine geri dönerek mi? Her iki ihtimal de oldukça kötü gibi gözüküyor. Dizinin bize vaad ettiği gerçekten bu mu bilemiyorum. Ayrıca şu ana kadar sadece üç oyuncuyu görebildik ve karakter hikayelerine dair fazla bilgimiz yok. Zaten atv’nin neden böyle saçma bir zamanda, aniden karar verilmiş ve hazırlanmış gibi duran, üstüne bir de “kötü konuşularak” daha çok bu yönde yayılacağına inandığım bir şeye kalkıştığını anlamadım. Çünkü yayınlanan tanıtım sahiden çok ilginç. Şaka gibi duruyor, olumlu ilgi çekmiş olabileceğine neredeyse hiç ihtimal vermiyorum.

Ama tabi ne bu dünya ne de bizim ülkemizdeki dizi film tv sektöründe hiçbir şey belli olmaz ve elimizde daha fazla yorumlayacak şey olmadan fazlaca yüklenmek doğru olmaz. O yüzden bekleyelim, görelim diyorum. Bakalım bizi ne gibi sürprizler bekliyor.. Umuyorum ki Gel Dese Aşk sıradan, vasat altı, aldatma vb şeylere dayalı tek adam iki kadın tarzı can sıkıcı bir dizi olmaz, umuyorum ki farklı bir şeydir ve bu tanıtım yalnızca talihsiz bir başlangıçtır.

 

Görüşmek üzere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Korunan İçerik!